Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Görögország gazdaságát a...

Görögország gazdaságát a 2004-es olimpia tette tönkre? Igaz, hogy azóta nem bírnak felépülni az akkori rongyrázásból?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

"és élik a mindennapjaikat, a lassú mediterrán napokat.Ez így jó nekik,ezt sose felejtsük el,"


Azért görögországban sem mindenki ilyen igénytelen köcsög.

2022. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
„Az engem fogadó bank befektetői kapcsolattartója a meeting helyéül szolgáló hotelszobából letelefonált a portára, hogy szeretne kérni egy kávét. Azt mondták neki, hogy 20 perc múlva tudják vinni, amire persze csalódottan ingatta a fejét, de 3 perccel később már kopogtattak is az ajtón: megjött a rendelés. Görögországban! Megkérdeztem, biztosan jó országban vagyunk? „Na látod, 10 évvel ezelőtt ez úgy nézett volna ki, hogy kávét kérek és azt ígérik, hogy 3 perc múlva kapom, de 20 perc múlva hozták volna ki” – válaszolta. Ez egész jól leírja, hogy micsoda változáson ment keresztül Görögország.”
2022. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MDaniel98 ***** válasza:
Az se segített, de én nem ezt mondanám a fő oknak a gazdaságnak eleve nagyon rossz volt a szerkezete.
2022. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!