Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlag német, osztrák,...

Az átlag német, osztrák, svájci ennyit fog érezni a válságból?

Figyelt kérdés
Évi 3 nyaralás helyett, csak évi 1x tudnak elmenni majd, de egy drágábbra, 3 évenkénti új autó helyett 4-4.5 év múlva vesznek újat, új iphonet 2 évente vesznek, hugo boss, armani, ck ruhák helyett 1 kategóriával lejjebb tudnak venni.

2022. szept. 8. 11:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Ha tegnap kérdezted volna meg, akkor kb még meg is fagytak volna ezek mellé...
2022. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Szerinted. Ott nincsenek ilyen korszerűtlen házak, mint itthon. Az átlag nyugdíjas meg fogja magát, és elköltözik télre Thaiföldre, ahol vígan megél a pénzéből.


Itthon majd faluban mit fognak csinálni Mari néniék, akiknek ott a régi kádár kocka?

2022. szept. 8. 11:50
 3/31 anonim ***** válasza:
38%

Nem éppen:


Pénzbüntetésre vagy elzárásra is ítélhetnék azt a svájci polgárt, aki nem tartja be a tervezett új energiatakarékossági szabályokat.


[link]

2022. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem szerintem, hanem a legendáriumok szerint! Nagy különbség!


Én most fogok Németországba költözni!

2022. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
3, ez egy tök átlagos hőfok itt a vidéki házakban, ahol központi fűtés van, és eddig is jó drága volt a fűtés, lesz olyan, aki milliókat fog/kellene fizetni majd a gázért.
2022. szept. 8. 11:56
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy is, megfagynak, éhen halnak, csődbe mennek már 30 éve.


Legalábbis a birka, sötét, fidesz banda szerint.

2022. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%

Libbant a kérdező,bizonyára azért volt Kölnben tízezres tüntetés mert úgy van ahogy mondod. 🤷


[link]


A Welt cikke alapján,akár milliók kerülhetnek krízishelyzetbe a megemelkedett rezsi miatt.

[link]

2022. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Rokon elmondása alapján tudom, elvileg kint is sz@r a helyzet 😕 az biztos, hogy a boltokban nagyon felmentek az árak
2022. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
8# És mennyit is keresnek a rokonaid? Azzal nem büszkélkedsz?
2022. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
Nekem anyósom egy kulis lengyel raktárban keres Berlinben 2000 eur környékén, pont ezért keresek én is melót kint.
2022. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!