Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » II Erzsébettel tényleg gond...

II Erzsébettel tényleg gond lehet vagy szokás szerint média tolja túl?

Figyelt kérdés

Először még csak hogy orvosi felügyelet alatt van, most meg már pár oldal úgy fogalmaz hogy mennek hozzá elbúcsúzni.

Vajon tényleg ekkora lehet a gond, vagy csak a média túloz szokás szerint hogy kattintsanak?


2022. szept. 8. 15:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nyilván a médiában az is nagy esemény, hogy jön egy zivatar...

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy 96 éves, és a párja elvesztése után egyértelműen hanyatlik, tehát szerintem sajnos nem sok van neki vissza a földi létből.

2022. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Első jól mondja. Bármilyen remek egészségügyi ellátásban ("karbantartásban", hogy csúnyán fogalmazzak) részesült is folyamatosan, az emberi élet sajnos nem végteleníthető. Az ő korában már egy megfázásba is bele lehet halni, úgyhogy könnyen lehet, hogy valóban komoly a baj. De ha most vissza is hozzák, nagyon hosszú távon már nem érdemes az ő jelenlétére és uralkodására berendezkedni.
2022. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem a blikk írta meg, hanem a BBC és az egész brit sajtó kb olyan feszülten figyeli, hogy mi történik, mint 9/11 esetén, ezért valószínűleg nem csak leeset a vérnyomása egy kicsit az öreg hölgynek.

Persze a halál ritkán biztos, csak azért nem fogják hagyni meghalni, hogy a sajtónak igaza legyen, de hogy komoly az állapota, az szinte biztos.

2022. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Egy reptilián is meghal egy idő után
2022. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
96 évesen már szabad meghalni végelgyengülésben.
2022. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Na, már írják, hogy meghalt szegény.

(A 2. válaszoló voltam.)

2022. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt.
2022. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem hogy pont ma lett annyira rossz az állapota hogy közölni kellett, vagy lehet már előbb elment csak be akartak adagolni hogy ne sokkoljon meg jobban a halálhíre
2022. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam ezen, de két napja, amikor Liz Trusst felkérte a kormányalakításra, akkor még nem nézett ki úgy, mint aki haldoklik.
2022. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjék békében.
2022. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!