Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Putyint nem támogatták...

Ha Putyint nem támogatták volna hatalmukat féltő olcsó energiában lubickoló, autokrácia felé szemet hunyó politikusok köztük Orbán Viktor, akkor most nem lenne Putyin által gerjesztett energiahiány, infláció, válság Európában?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
LOL, te komolyan azt hiszed, Putyin úgy táncol, ahogy Orbán Viktor fütyül? Igazán kedves, hogy ennyire túlértékeled Orbán Viktort. Inkább az amerikaiak szerepét vizsgáld az ukrán válságban (Puccs, fegyverek stb)
2022. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én kimerem jelenteni, hogy Orbán Putyin európai ügynöke!
2022. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Lol...
2022. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy ebben az egészben nem Orbán, hanem a németek a legnagyobb húnyók. Én nem értem mit gondoltak akkor a németek, meg az egész EU, amikor ennyire kiszolgáltatta magát Oroszországnak. Már 2008-ban háborúzott Oroszország.


Merkel és Schröder a két legnagyobb hibás Putyin mellett ezért a helyzetért, ami most van. Sőt Schrödernek állítólag még kétes orosz kapcsolatai is voltak.

2022. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem Orbánt írtam hanem hogy hunyó politikusok közül ő is.

Merkel szint úgy, azt hitte ha mindenkivel jóban van betömheti a száját a mindig éhes orosz medvének.

2022. szept. 8. 19:14
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Túl nagy jelentőséget tulajdonítottok másoknak ebben a konfliktusban szerintem.
2022. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!