Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha 2014 ben lépi meg Putyin...

Ha 2014 ben lépi meg Putyin ezt a háborút maskep alakult volna minden? Mi történt volna?

Figyelt kérdés

Emlékszem akor is hatalmas katonai készülődés hadgyakorlat volt a határ mellet mikor a szakadarok és Ukrajna harcolt .


Putyin ott hibázott? Támadni kellet volna ott és akor mikor az ukrán sereg meg gyenge volt ?



2022. szept. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ott hibázott hogy egy független állam dolgaiba bele akart szólni, és mikor ez nem ment akkor egyszerúen megtámadta....


Azért a 21.-dik században már nem ugy menenk a dolgok mint régen.

Ma már elitéli minden ország a katonai agressziót, az értelmetlen őldöklést


Szerintem most Oroszország azzal vesztene a legkevesebbet ha visszavonulna ukrajnából és békét kötne.Akkor a nyugattal is rendezhetné a viszonyát.


Ha tovább vergődnek, elszigetelődnek, csődbe mennek, nagy szarban lesznek.

2022. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
88%
Putyin akkor hibázott amikor elindította a háborút. Manapság a háborúnak nincs értelme, nem lehet megnyerni, viszont mindenki vesztes lesz.
2022. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, kérdező, akkor jóval nagyobb esélye lehetett volna egy gyors győzelemre.
2022. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!