Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A balliberálisok miért éltetik...

A balliberálisok miért éltetik az ukránokat, amikor azok sokkal anti-liberálisabbak az oroszoknál?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az oroszok nem borulnak térdre a szivárványos LMBT-k előtt, de csak azért, mert nagyon vallásos ortodoxok és az ő értékrendjükbe ez nem fér bele.


Ezzel szemben az ukránoknál konkrét nácik vannak, akik sieg heil-oznak, Hitlert és az ukrán náci vezért, Banderát éltetik, és meg akarták mérgezni a magyar lakosságú Beregszász ivóvízét.



2022. szept. 10. 23:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%

A megválasztott kormány egy nyugat párti külpolitikát folytatott. Ez tetszett a liberálisoknak. Semmi más.


A belpolitika viszont tudjuk, hogy nem volt nyugatpárti. Egyrészt a magyarokat és a többi kisebbséget is gyűlölettel kezelték az oroszok elnyomása miatt, illetve a kiskirályokként ügyködő oligarchákkal nem tudtak semmit sem csinálni. A valóban náci azov csoportot pedig megerősítették, hivatalossá tették, támogatták (ami sajnos egy logikus lépés volt, és láthatjuk, hogy valóban ők azok, akik vérrel védik az ukrán hazát, és közvetve minket is. Szóval elítélendő a nácik támogatása, de tény, hogy ha ők nem lennének, akkor Putyin most itt kopogtatna Kárpátalján, vagy már azon is túl...)

2022. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Drakula ***** válasza:
42%

7-es.

A liberalizmus alapvetően ball oldali. Ezért cseszteti a jobb oldal azota hogy van.

A konzervativizmus az, ami jobb oldali. Ezért cseszteti a ball oldal, amiota van.

2022. szept. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
4%

Én jobblibsi vagyok és keresztény aki imádja nézni ahogy ölik egymást ukrajnában. Ja és mellette kifosztom a sajátjaimat is a kereszténység nevében.


Lehet hogy a fidesz vagyok?

2022. szept. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Mert a mainstream média megmondta nekik, hogy az ukránok jók, az oroszok rosszak.
2022. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
66%

Mi van, fáj, hogy sikeres az ukrán offenzíva? Fáj, hogy az emberek az kiszaladnak az utcára, térdre borulnak, mikor megérkezik az ukrán hadsereg, hogy megszabadítsa őket az orosz elnyomástól, amiben fél évig éltek? Fáj, hogy mikor elkapnak egy orosz katonát, az csak dadogni tud félelmében? Fáj a szabadság?

Lehet menni Oroszországba, le lehet telepedni, lehet nyalni vörös nagyvezéred fenekét...

2022. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%

"Mert nem Ukrajna rohanta le Oroszországot."


Ez mondjuk így, ebben a formában nem igaz.

2022. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

Azért mert az általuk bálványozott nyugat az ukránokat támogatja.

Külön pikantériája az egésznek,hogy az ukránok tele vannak neonáci egységekkel Azov,Kraken stb.Persze a buzgó kettős mércét alkalmazó liberálist ezek az apróságok nem zavarják.

Mocskos dolog a politika.

2022. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MDaniel98 ***** válasza:
74%
Azért mert még mindig az ukránok a védekező, megtámadott fél.
2022. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

Én azért, mert az racionális.


Nem lenne jó, ha fél óra erejéig Oroszország lenne az egyik szomszédunk, aztán azon túl mi is Oroszország lennénk.

2022. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Ezt igazából én sem tudom megérteni
2022. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!