Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért most kérik vissza a...

Miért most kérik vissza a gyarmatok az ékszereiket a brittektől? Szerintem a még élő Erzsébet királynétől ugyanannyi esélyük lett volna mint a most hatalomra került Károly hercegtől.

Figyelt kérdés

Ráadásul királynő egy mosolygós jóságos asszony volt Károly pedig egy fapofa.


A királynő nagyon sok évtizede birtokolta ezeket biztos már megunta Károly pedig épp hogy csak most kaparintotta meg.


2022. szept. 12. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Dobsz egy linket pls?
2022. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ki az egyes vagy én?
2022. szept. 12. 15:16
 3/25 anonim ***** válasza:
Te, hát, Kérdező! A kérdésre válaszolok, nem a válaszokra:D
2022. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

HONANN SZEDED, hogy egyáltalán van visszakérés meg van mit visszakérni jogilag?


Másrészt - csak feltételezés -, ha tényleg vannak olyan ékszerek, amik a gyarmatok tulajdona lenne, akkor feltehetöen csak Erzsébetnek voltak kikölcsönözve, nem ajándékba odaadva.

HA meg szerinted "egy mosolygós jóságos asszony volt", akkor semmit sem tudsz róla! Igen keménykezü, határozott politikus és tárgyalófél volt! Nem "az aranyos szomszéd néni"

2022. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

visszakérik koronaekszert



Írd be a Google keresőbe ezer cikk van róla

2022. szept. 12. 15:37
 6/25 anonim ***** válasza:
Néztem, de nem találtam.
2022. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Azért kértem linket, mert azt mertem feltételezni, hogy te annyival előrébb jársz, hogy már van tudásod a témában. Legalábbis hozol egy állítást, hogy visszakérik az ékszereket. Szóval elvileg nem esne nehezedre valami forrást küldeni.

És azért is küldtem forrást, mert pont az ilyen jellegű kérdésekre a válaszok leegtöbb esetben benne vannak az adott cikkben, csak a kérdező butaságból vagy szánt szándékkal nem görget lejjebb, hogy azt is elovlassa.


Szóval

Visszakérik? Kérlek dobj a témáról egy cikket, ahonnan vetted ezt az infót.

2022. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Andizsuzsi ***** válasza:

Gondolom erre vonatkozik a kérdés.


[link]

2022. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nemcsak a 444 re hanem az összes többi amit a kereso kiad. De a választ nem azoktól kérem akik most kezdik el keresni hanem akik tájékozottak a témában.
2022. szept. 12. 16:14
 10/25 A kérdező kommentje:
Aki viszont keresőszó birtokában se tud keresni az jobb ha inkább hallgat.
2022. szept. 12. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!