Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszoknak lehet nincs is...

Az oroszoknak lehet nincs is használható atomrakétájuk?

Figyelt kérdés

Most hogy ilyen megszégyenítő módon fejvesztve menekülnek az oroszok a határra vissza illetve a korábban csúcskategóriásnak bejelentett Armatáról is kiderült, hogy tojástartó van a kompozitpáncélban, felmerül a kérdés, hogy van-e atomrakétájuk valójában?🧐


A hadseregből minden pénzzé tehető dolgot kispóroltak, kiloptak már az ezredesek is. Még a sokkal kevésbé értékes dolgokat is, akkor a nagyon drága dúsított uránt a atombomba értékes nyersanyagait, felszereléseit miért ne lopták volna ki?


Lehet hogy még maga Putyin sem tudja, hogy nincs is használható atomjuk?



2022. szept. 12. 19:32
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem van nekik.

Amúgy meg a nyugat a hibás, az egész háború elhúzódásáért, ha nem fegyverezték volna fel Ukrajnát, akkor pár hét múlva vége lett volna.


Meg a másik, Putyin nemzeti, keresztény erkölcsöt terjeszt Ukrajnában, szerintem jobban inkább Brüsszel az ellenség, aki támogatja a melegházasságot.

2022. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Orbán Viktor, és Putyin hasonló erkölccsel rendelkezik, erkölcsi felönnyel, ezért kell a Fideszre szavazni első voltam amúgy.
2022. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Van nekik.
2022. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Eladták vasba.
2022. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van nekik tutira, mert ezek minden ilyesmire figyelnek.
2022. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
A nyugat tartja fegyverkezési versenyben a ruszkikat. Van nekik ne aggódj. Az meg hogy fejvesztve menekülnek egy állítás egy olyan országtól ahol a világon egyik legnagyobb a korrupció. Már minden hazugságot lehozott a média a kígyó sziget védőitől a kijev szelleméig mind kamu volt.
2022. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi igen,nem?
2022. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az utolsót is eladta valamelyik faragatlan gyökér (ilyenek az oroszok) három üveg vodkáért meg egy húrozatlan tenisz-ütőért. :)
2022. szept. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MDaniel98 ***** válasza:
De van, viszont biztos nem annyi mint amennyi töltetük van.
2022. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sin sen
2022. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!