Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » II. Erzsébetet nem kellene...

II. Erzsébetet nem kellene már végső nyugalomra helyezni?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy tradíció meg hasonlók, nem akarok tiszteletlen meg undorító lenni, de ennyi idő után nem kezdi el a koporsó árasztani magából a bomló holttest szagot?

Ez csak azért jutott eszembe, mert általában ha valaki meghal, akkor a temetésig olyan helyen van a holttest, ahol elég hideg van, hogy megakadályozzák a bomlási folyamat elindulását, és hogy ne érezzenek az emberek a temetésen semmit.


De II. Erzsébetnél ahogy látom, egyáltalán nincs ilyen. Van ilyen téren valami speciális procedúra, mint pl Lenin esetében, vagy ezt nem szokás királyoknál?



2022. szept. 13. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyébiránt ólombetétes koporsóban van, mint Fülöp herceg is. Lassúbb a bomlás, és hát jobban szigeteli a szagokat is. És nem csirke. Az embernél a folyamat kicsit más, mint a madaraknál.
2022. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Annyi esemény volt eddig hogy a konkrét temetések már nem lesz súlya…

Amúgy sincs értelme a temetéseknek mivel a halott már nem létezik, de ez…

Meg jó hogy nem vagyok Anglia királynője és csak simán eszorhatjak majd a hamvaimat… tudod ki akarna hogy mutogassák a koporsom

2022. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Holnap temetik.
2022. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt már neki beleszólása már semmibesem, lejetsoha, m8ndenre voltak emberei, csak ő volt, es amnyi
2022. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!