Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Putyint Amerika kényszerite...

Ha Putyint Amerika kényszeritetette háborúra, akkor kijelenthetjük, hogy Putyin behódolt Amerika akaratának és gyakorlatilag egy amerikai báb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 07:40
1 2
 11/14 MDaniel98 ***** válasza:
Na igen az orosz logika szerint egyébként ez lenne a logikus következtetés.
2022. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, mivel magyarázod, hogy idén szinte az összes befagyott konfliktus elmérgesedni látszik, és valahogy mindegyiknél a nyugatiak keze van a dologban?

Koszovó rendszámtáblák.

Nancy taiwani látogatása.

Most az azeriek "kihasználják" az ukrán háborút.

De biztos van ezeken felül pár eset, amit kihagytam.

Nem vagyok orosz párti, de azért az USA-nak se kéne lefeküdni, nem a jóságukról híresek ők sem. No meg persze ki profitál az egészből a legjobban?

2022. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es, én csak kérdezek, nem vagyok elég okos hozzá, hogy magyarázzak, ezt megteszik mások helyettem, azért van ez az oldal!
2022. szept. 14. 10:07
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kérdező, mivel magyarázod, hogy idén szinte az összes befagyott konfliktus elmérgesedni látszik, és valahogy mindegyiknél a nyugatiak keze van a dologban?"


Elég sok hülyeséget hordasz össze.


"Koszovó rendszámtáblák."

Épp a nyugat volt az, aki rájuk pirított, hogy ne ugráljanak, és rendezzék békés módon a problémát, és épp a ruszkik érdeke lenne itt konfliktust szítani, és ezzel gyengíteni európát.


"Nancy taiwani látogatása."

Ez miért is a nyugatiak hibája? Kína az, aki megpróbálja felrúgni a status quo-t Taiwan esetében, azaz az egy ország, két rendszer elvet, és épp az USA az, aki az ilyen demonstratív húzásokkal próbálja azt elérni, hogy Kína ne is merjen próbálkozni katonai eszkalációval, mert pont nem érdeke az USA-nak, hogy ott is háború robbanjon ki.


"Most az azeriek "kihasználják" az ukrán háborút."

Ebben az egyben valószínűleg igazad van, a nyugatnak érdekében áll ezt a darázsfészket most megpiszkálni, logikus húzás a részükről, mert ez meg épp a ruszkikat gyengíti.

2022. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!