Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha elvileg nem az oroszok...

Ha elvileg nem az oroszok hagytak maguk után tömegsírokat Ukrajnában, akkor ők miért nem jelzik ezt az ENSZ és a világ felé?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha én betörök valahová és nem jelzem a hatóságok felé hogy az ottlakót megölték akkor nyilván engem vesznek elő hogy én vagyok a gyilkos.


Ilyen alapon, az oroszok miért nem jelzik az ENSZ és a világ felé, hogy tömegsírokat találtak Ukrajnában? Ha elvileg nem ők voltak. Ott voltak hónapokig, nekik nem szúrt szemet a tömegsír csak majd utána az ukránoknak?



2022. szept. 16. 11:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
#1 De így nyilván ők lesznek gyanúsítva az elkövetéssel.
2022. szept. 16. 11:21
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha én lennék Oroszország, ebben a helyzetben, pont les.arnám az ENSZ-t. Nem tök mindegy, kik hagyták a tömegsírt maguk után? Erősebb propagandának, győztesnek lesz igaza, a valóság egyáltalán nem számít.
2022. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A normalitás és a konzervativ értékrend védelmezőiről beszélünk hölgyeim és uraim, arról az országról!


Szép jövő elé néz mi kis országunk is.

2022. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha éjszaka odakakilsz a polgármesteri hivatal mellé, akkor másnap bemész és bejelented, hogy találtál egy kakit? De becsszó, hogy nem te voltál...
2022. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
ensz leszarja az oroszokat
2022. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5:))))
2022. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hypno ***** válasza:
Ameddig a Biztonsági Tanács állandó tagjainak vétójoga van szinte bármiben, és kis túlzással az USA tartja el a szervezetet, addig az ENSZ egy béna kacsa.
2022. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

most oroszországot elítélni utálni kell a nyugat szerint

ha bejelentenék kb egyből az lenne hogy ők voltak csak próbálják másra fogni. sőt buchai esemény hatására usa javaslatra ki is lettek zárva az ensz biztonsági tanácsból.

2022. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hypno ***** válasza:

#8


Oroszországot állandó tagként nem lehet az ENSZ BT-ből kizárni, mert simán megvétózhatja... Az állandó tagokra (USA, Kína, Nagy-Britannia, Franciaország, Oroszország) vonatkozik a nagyhatalmi egyhangúság elve. Bármelyik vétózhat, vagyis nemigen lehet őket kizárni.

Amíg az USA Kínával izmozik, akár kína is vétózhat az oroszok érdekében.

2022. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MDaniel98 ***** válasza:
Ez lenne a legjobb taktika, de lehet, hogy annyira nem is érdekli őket.
2022. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!