Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unióban csak...

Az Európai Unióban csak Magyarország nem demokrácia?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én még egyetlen demokráccal sem találkoztam errefelé.
2022. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Németország sem az. Ugye a demokrácia a véleményszabadságról szól. Berlinben menj ki a Reichstag elé, mondd, hogy "Sieg Heil!" és börtönbe zárnak...
2022. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Majd nemsokára a lengyelekről is kimondják, meglátod.

ha az olaszoknál a jelenlegi a ballibekkel hasonló kormányt felváltja egy inkább jobboldali, a baloldali és liberális elvárásokkal ellentétes döntéseket hozó kormány a jövő héten, máris ott sem lesz demokrácia egy pillanat alatt.

2022. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon gyerekes vagy #3-as.
2022. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

#2 Nem ilyen hozzá.

Csak írd ki a facebook-odra hogy meg kell állítani az illegális migrációt vagy mond azt a munkahelyeden, hogy csak nők és férfiak vannak és aki menstruál az csak nő lehet - mindjárt nem lesz állásod és hajnalban felkeresnek a rendőrök.

Már két éve volt, hogy egy család gyerekét megtámadták a migránsok a játszótéren. Az apa lement és megvédte a gyereket, közben segítséget kértek a remdőrségtől és videón az anya élőzte hoyg félti a férje, gyereke életét.

Erre kimentek hozzájuk a rendőrök és a férjét vitték be a migránsok elleni támadás miatt és őket fenyegették meg, hogy hagyják abba ezt az idegenellenes, fasiszta tevékenységet.

2022. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 mese habbal, buta komcsi, putyinszoponc.


Ilyen mondatokat nem tud értelmezni a fácsebúk algoritmus, hiszen a legalja fejlesztők fejlesztik, mert ezek dolgoznak a meta-nál.


Viszont amikor az egyik elvtársadat "kutya"-nak neveztem, valóban 1 hét tiltást adott, igaz, a házmesteri múlttal jelentgettek is az elvtársaid, de csak az ilyen egyszerűeket tudja.


A migráncsos történeted pedig a rogán minisztériumban született :)

2022. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MDaniel98 ***** válasza:
Magyarország is demokrácia, de egyre több a tekintélyelvű vonása szerintem.
2022. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!