Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok jobban félnek hogy...

A magyarok jobban félnek hogy Németországban nem lesz gáz és megfagynak mint a németek?

Figyelt kérdés
Beszéltem ma egy rokonnal aki Berlinben él, aki pedagógus és csak hülyén nézett rám hogy de miért ne lenne gáz és hogy itt ettől nem félnek...hogy igen drága lesz nagyon a gáz azt tudják az energiaválság miatt de ettől még biztos lesz elég gázuk és emiatt max. nyáron belföldi nyaralás lesz csak
2022. szept. 19. 06:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem a magyarok, a fideszeseket hülyíti ezzel a propaganda, hogy ne az itteni bajokkal foglalkozzanak, hanem azt higgyék, hogy máshol rosszabb.
2022. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A fideszes idióta birka magyarok màr csak ilyen nagylelkűek hogy jobban féltik a németeket mint magukat mert hát itt a vezír már mindent elintézett és csak a hanyatlónyugat fog megfagyni a százszor csóringerebb Hunnia meg nem Lol. Ezrek fognak még a fűtési szezon alatt a vonat elé ugrani és nem Németországban...
2022. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Totális az agymosás a fideszmédiába, pl. ahogy sulykolják a háborús inflációt, amivel kapcsolatban a fideszesek már nem is emlékeznek arra, hogy az ársapkákat a háború előtt vezette be a fidesz, mert már akkor is olyan drágulás volt, a háborútól függetlenül.
2022. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
*ban
2022. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én nem félek, hogy Németországban nem lesz gáz, és amennyire tudom, a németek sem félnek ettől. Én attól félek, hogy Magyarországon nem lesz gáz!
2022. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem attól nem félek hogy Németországban nem lesz, sem attól hogy Magyarországon :))
2022. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáz lesz itt is, csak az a kérdés, hogy mennyiért.
2022. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Rákérdeztél, mitől biztos benne, hogy lesz gázuk? Ostoba emberek mindenhol vannak, akár Berlinben is.
2022. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyarok nem félnek ettől, hanem mint mindig, örülnek inkább neki.
2022. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
#8 Jaj tudjuk, ha az M1-en mondták akkor biztos nem lesz😅
2022. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!