Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi fog történni Iránban? Lesz...

Mi fog történni Iránban? Lesz változás, el tudják söpörni a tüntetők az ottani rezsimet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2022. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Elég erősen be vannak ágyazódva ott. Én sem gondolnám.
2022. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó lenne! Sajnálom nagyon őket. 1979 előtt olyan ország volt, mint kB Magyarország. Ma már kötelező a kendő, férfi és nő nem lehet együtt, 1 üveg alkohol miatt börtönbe csukják őket..
2022. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iran dronokat adott oroszoknak majd pont utana kirobbant egy rezsi ellenes tuntetes. Micsoda veletlen
2022. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ez egy általános tévhit, hogy Iránban a forradalom előtt milyen jó élet volt. Amiket lehet látni képeket, hogy a Teheránban élők mennyire nyugatiasak, ők igazából a gazdag irániak voltak, aki ezt megengedhete magának és csak Teheránban a fővárosban. Az ország többi részén óriási szegénység és visszamaradot volt akkor és most is. Legjobban az orosz forradalomhoz tudom hasonlítani, ahol szintén az orosz arisztokrácia nagyon nyugatiasaok voltak (meg oroszul sem beszéltek), de maga az orosz vidék nagyon szegény. Ha tényleg olyan lett volna az élet Iránban, mint Magyarországon, akkor nem tör ki a forradalom. Jelenleg most is a előkelő teheráni nők hidzsábot viselnek, míg a vidékiek nikábot.
2022. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó azért hozzá teszem nem csak a szegénység az oka a forradalom kirobbanásának, hanem arra akartam rávilágítani, ha jó élet lett volna 1979-ben Iránban, akkor valószínűleg nehezebb lett volna embereket arra ösztönözni, hogy lázadjanak. 5# voltam.
2022. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!