Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki a szankciókat ellenzi az...

Aki a szankciókat ellenzi az gyilkos?

Figyelt kérdés
Nyilván ha szankciók abbamaradnának akkor orosznak több pénz lenne ami szépen a háborúra költenék és így több ember halna meg....
2022. szept. 22. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Csak épelméjű.
2022. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak aki szankciópárti!


A szankciók miatt fognak sokan megfagyni,anyagi csődbe menni elhúzódik a háború is ami miatt sokkal több ukrán,orosz hal meg

2022. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
2. Ill ha kiszélesedne a háború ez miatt akár vh lehet akkor tömeggyilkosok is lehetnek a szankció pártiak
2022. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Az oroszok annyit költenek a háborúra, amennyit akarnak, belső erőforrásokból megoldják. Annyi rubelt nyomtatnak, amennyi csak kell.

Amúgy a GAZPROM rekord nyereségeket zsebel be a szankciók ellenére is, nem ártott neki semmit.

2022. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Csak normális. A szankciók nem vezetnek sehova, Putyin pont leszarja őket. A népet szívatják vele, akik nem tehetnek semmiről.. hogy orosznak születtek.


Mehet a lepontozás libsikéim, nyugodtan, csakis azt erősítitek vele hogy sose fogtok nyerni, ezt a világot nem nektek találták ki.

2022. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
2-esnél a pont!
2022. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
"Annyi rubelt nyomtatnak, amennyi csak kell." közgáz nem az erősséged ugye?
2022. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
7: De, közgazdász, vagyok, azért mondom. Nevetséges azt hinni, hogy nem lesz pénz katonák fizetésére vagy ilyesmi. Ez a hülyék megvezetése.
2022. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
8, ilyet mondjuk szerintem nagoyn kevesen hisznek, de te tudod..
2022. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
8as, bár én nem vagyok közgazdász, és nem értek hozzá, azért kérdem hogy, azt el tudnád magyarázni, hogy akkor miért zárta el Putyin a gázcsapokat a szankciók feloldását követelve, ha nem működnek a szankciók és elvannak az oroszok a szankciókkal is?!
2022. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!