Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a Donbászi szavazás beránth...

Ez a Donbászi szavazás beránthatja a világot egy atomháborúba?

Figyelt kérdés

Eddig én is azt mondtam, hogy senki sem fog kockáztatni egy atomháborút, még nyugat sem ukrajnával. De most az oroszok ezt találták mondani ....


"Dmitrij Medvegyev volt orosz elnök és miniszterelnök, Putyin bizalmasa szerint a donbaszi köztársaságokban tartott népszavazás után, ha Oroszországhoz csatlakoznak, nincs visszaút. Meg fogják védeni őket, hiperszonikus fegyvereik gyorsan képesek elérni az európai és amerikai célpontokat."


" a donbászi köztársaságokat és más területeket Oroszországhoz csatolnak, ezt követően megerősítik ezen területek orosz fegyveres erők általi védelmét."


OROSZORSZÁG RÉSZÉRŐL BÁRMILYEN FEGYVER BEVETHETŐ LESZ.


[link]



2022. szept. 22. 18:47
A kérdező szavazást indított:
igen. Így már lehet atomháború
talán. Majd kiegyeznek a nagyok
nem. Így sem lesz atomháború
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Bármi lehet, sajnos.
2022. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére igen. Ideje megkeresned a katonakönyved.
2022. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem mert atomfegyverek nem léteznek:


[link]

2022. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MDaniel98 ***** válasza:
88%
Medvegyyev a háború kitörése óta játssza a kemény gyereket, én már nem tudom komolyan venni.
2022. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Ebből is látszik, hogy a ruszkik csak agresszorkodni akarnak, céljuk csak a pusztítás, semmi más.

Amúgy már rég eldöntötték, hogy Donbaszt Oroszországhoz csatoljuk, teljesen mindegy, mi lesz (az egyébként is elcsalt) szavazás eredménye. Abszolút nem érdekli a ruszkikat az ott élők véleménye.

2022. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!