Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Kentucky...

Mi a véleményetek Kentucky államról?

Figyelt kérdés
Szimpatikus nektek?

2022. szept. 24. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha eltekintünk a KFC-től, akkor szerintem nem rossz állam. A természet kiváló, bár túl sok a természeti katasztrófa.
2022. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem jön be, mivel javarészt republikánus nézeteket vallanak ott az emberek, a legutóbbi pár republikánus intézkedés viszont nagyon ellenszenves volt számomra. Nem magukkal az így vélekedő emberekkel van problémám, hanem azzal, hogy állami szinten számomra nagyon visszás intézkedéseket is bevezethetnek.
2022. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyos részein szép a természet, illetve számos barlang is van, de közelébe sem ér ilyen szempontból Montanának vagy Colorádónak.

Ha már politika kategória, akkor ilyen szempontból szimpatikus, mert republikánus.

2022. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jó kis déli államocska (Rep) kevés népsűrűséggel
2022. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2022. szept. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem tudom igazából nincsnenek nagy érzéseim az állammal kapcsolatban.
2022. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!