Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hiába a népszavazás, illegitim...

Hiába a népszavazás, illegitimnek számít. Az orosz reakció pedig az alábbi linkben olvasható. Ezek alapján boritékolható a 3. világháború hivatalos kitörése?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 25. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszodó nem nagyon érkezett. Ez a 0 %-os troll volt itt leginkább.
2022. szept. 25. 21:38
 62/65 anonim ***** válasza:
26%

"Pont hogy semmilyen taktikának nem dőltem be, ugyanis nem egy oldalról tájékozódom. Ukrán és orosz híreket is olvasok."


Igen, azzal, hogy te egyenértékűnek tartod az orosz és a nyugati hírforrásokat, már bedőltél az orosz propagandának. Pont ez a célja.

2022. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Minek dőltem be? Elolvasom mindkét oldal híreit. Ettől pedig pont hogy egyik fél felé sem leszek elfogult.
2022. szept. 25. 21:49
 64/65 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem nem.
2022. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
62%

Hat pedig pont, hogy atjon az atfogultsagod a hozzaszolasaid alapjan, kerdezo. Az a nagy helyzet, hogy az orosz medianak azt sem lehet elhinni, amit kerdeznek, nagyon durva a cenzurajuk. Raadasul a kormanyparti hiroldalak, csatornak (tehat majdhogynem az osszes) mind-mind tele vannak hazugsagokkal.

Azt a hulyeseget pedig nem tudom honnan veszed, hogy nem erzi meg az orosz gazdasag a szankciokat meg a haborut. En Szentpetervaron elek, szoval az egesznek a kozepeben vagyok. A haboru kirobbanasa ota durvan felmentek az arak, rengeteg kulfoldi ceg kivonult, ezzel munkahelyek megszuneset vonva maga utan. IT-ben pl iszonyu nehez most elhelyezkedni, de ez nem az egyetlen szfera, ahol az emberek szivnak most. Na es ugye ott van meg a Visa&Mastercard ugy is, ami az utalast is nagyon nehezze teszi-az itt elo kulfoldiek szamara meg plane, de most nem rolunk van szo-raadasul a PayPal is megszuntette a mukodeset, szoval mar ez sem opcio. A ferfiak pedig azert menekulnek tomegesen(szazezrekrol beszelunk, csak Kazahsztanba tobb, mint 100 000-en mentek at ez alatt a nehany nap alatt), mert kb barkit behivhatnak, egyelore ugy nez ki, hogy legalabb a tanuloknak megkegyelmeztek, de a fene se tudja, hogy meddig.

2022. szept. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!