Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin ha bevadul kipusztíthat...

Putyin ha bevadul kipusztíthatja az egész világot vele egyutt saját magukat is?Itt egy cikk, hogy az usa nem fejezi be.Vajon milyen megtorlásra gondoltak

Figyelt kérdés

Szerintem bár ne legyen igazam addig enm lesz béke még van valakinek atom fegyvere.majd a következő civilizácio már megfogja tanulni h soha ne gyártsanak atombombát

[link]



2022. szept. 26. 12:43
A kérdező szavazást indított:
egyre jobban elaszkálodunk egy 3.világháboru felé
nem tudom eldönteni
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le ezzel a 3. világháborús hülyeségeddel, már egy tucat kérdést kiírtál róla... Nem lesz világháború, fogadd el és inkább keress valami értelmes elfoglaltságot a pánikolás helyett.
2022. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Putyin ha bevadul akkor szarrá tudja bombázni(atomozni) Ukrajnát, de ha ott leáll akkor senki se fog az ukránok kedvéért kirobbantani egy világháborút.


Szerintem simán benne van az is, hogy azért anektálják a szakadár területeket, hogy joguk legyen atomot bevetni ha az ukránoknak eszükbe jutna támadni.

2022. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
oroszfa.sz felszopásban, náculásban és butaságban már egészen jól teljesítesz.
2022. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden mai adat és tény és mérés és modell arra mutat, hogy nem valószínű, hogy kipusztulna a világ egy atomháborúban.


Az viszont egészen biztos, hogy ha feltételezzük egy NATO-orosz atomháború legrosszabb forgatókönyvét, azaz bevetnek minden fegyvert, és a polgári lakosságot célozzák meg vele, akkor ennek eredményeképpen az európai, az észak-amerikai és az orosz lakosság nagyon része elpusztulna, mert van annyi robbanófej, hogy kb. mindegyik, 20 000 főnél nagyobb városra jutna egy nukleáris fegyver, ez így kb. a lakosság 70-90%-át elpusztítaná.


Viszont ezzel Putyin nem győzte le az összes ellenségét, mert ott van Kína, ott van India, ha az orosz lakosság megsemmisül, akkor ő viszik az országot.


Szóval nem érné meg ez Putyinnak semmiképp sem.

2022. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gyakorlatilagg kipusztulna a fehér ember.Remek
2022. szept. 26. 13:10
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
Ő sem így akarna bevonulni a történelembe szerintem.
2022. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha kipusztulna a földön az ember, kártékony egy faj.
2022. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!