Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Reálisan nézve ki és miért...

Reálisan nézve ki és miért szavazna az Ukrán területek Oroszországhoz való csatolására?

Figyelt kérdés

Gondoljunk bele: Tfh. Ukrán vagyok. Elém tesznek egy szavazólapot, hogy akarom-e, hogy a területem Oroszországé legyen. Tudom, hogy ha Orosz terület lesz, akkor engem besoroznak harcolni a saját (ukrán) népem ellen.


Ezek után miért szavaznék én arra, hogy Oroszországé legyen a területem? Hiszen azzal tulajdonképpen a saját sírhelyemet szavazom meg.


Ha ezek után az jön ki eredményül, hogy 99% igennel szavazott, akkor felmerül a kérdés, hogy hogyan fogja tudni ezt Putyin megmagyarázni úgy, hogy reális, hihető legyen?



2022. szept. 27. 19:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Ugy, hogy ez ni a képzeleteden múlik
2022. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

"Elém tesznek egy szavazólapot, hogy akarom-e, hogy a területem Oroszországé legyen."


Mért ne akarnád? Előfordulhat olyan eset amikor nem akarod?

2022. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Kárpátalján miért szavazták meg anno hogy inkább Magyarországhoz szeretnének tartozni? Hiszen ők Ukránok?!
2022. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Reálisan nézve ezeken a területeken 80 százalékban oroszok élnek.Nyilván ők a csatlakozásra fognak szavazni.Innentől kezdve teljesen mindegy a maradék 20 százalék mire szavaz.
2022. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Mert legalább kikerülnék a nyugat "bűvköre" alól.
2022. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy sem fogja megmagyarázni. Az eredmények már a szavazás előtt megvoltak, ez csak szánalmas színjáték, hogy Putler közvetlenül Oroszországhoz csatolhassa ezeket a területeket. Így már van indoka a mozgósításra, és mivel innentől az ukránok az ő értelmezése szerint orosz területet támadnak, ledobhatja az atomot.

Egyébként jobb, ha siet a nyomorult, északon megint megindult az ukrán támadás és visszafoglaltak pár települést.

2022. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#4 Oké, de a várható besorozás az orosz ottlakókra is vonatkozik. Hiába oroszok élnek ott, Oroszország (Putyin) számára ők is ugyanúgy csak fogyó eszközök lesznek arra, hogy a fronvonalra küldjék őket harcolni az Ukránok ellen. Ha ott akarnának lenni, akkor már rég harcba vonultak volna.
2022. szept. 27. 19:26
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
19:20: reálisan nézve ezeken a területeken 40-50 % volt az oroszok aránya. Ezek nagy részét Putlerék elüldözték, szétlőtték, szétbombázták, kitelepítették Magadanba. Egyedül a Krímben mozgott 80 % körül.
2022. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kiegészítés, mert úgy látom, hogy sokaknak ez még nem világos: Oroszország azért akarja hirtelen annektálni az Ukrán területeket, mert ezzel jogot szerez arra, hogy az ottlakókat is be tudják sorozni az ukránok ellen. Plusz ezek után atomfegyvert is használhat azokon a területeken.
2022. szept. 27. 19:28
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Ezeken a területeken eredetileg is orosz többség volt, akiket elnyomtak, sőt, üldöztek az ukránok. Azóta az ukrán ajkúak nagyrészt elmenekültek.
2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!