Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Északi áramlat gázvezetékek...

Északi áramlat gázvezetékek szándékos megrongálása.. Szerinted Ki tehette? Feltehetőleg 1 tengeralattjáró volt.

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 07:31
A kérdező szavazást indított:
Ukrajna
Orosz
USA
Kína
17 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És miért tette ??
2022. szept. 28. 07:32
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Mivel, már láttam, hogy ámerikái provokáció volt, ezért tudom, hogy az áremikaiakat az izraeliták irányitják, mivel az izraeliták Isten népe, ezért tudom, hogy Isten tehetette, akár Putyinnak is hivják, vagy sem, de tuti, hogy Istennek köze volt hozzá.
2022. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha USA vagy Kîna lenne, kideeült volna… Egyből sikítozott volna a Russia Today, a magyar M1 a KESMA és a Megafonos nehéztüzérség
2022. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dzsonszi ***** válasza:
91%

USA érdeke: Rákényszeríti az EUs országokat, főleg Németországot, hogy leváljanak az orosz gázról.

Németek/EU érdeke: Csillapítsák a tüntetéseket az országukban, mert most már ha akarnának se tudnának gázt szerezni az oroszoktól.

Oroszok érdeke (szerintem): 1, ráfogják az ellenségre hogy ők voltak, ezzel erősítve a háborús retorikájukat 2, később felrobbantják a többi norvég vezetékeket is, és elmondják nem ők voltak, mert az övéket is megrongálta valaki

2022. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4es és, hogy néz ki pontosan ez a rákényszerités?
2022. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dzsonszi ***** válasza:
45%
@5 Hát úgy, hogy ha nincs vezeték, ahol a gáz érkezne Oroszország felől, akkor még ha akarnának se tudnának a németek orosz gázt venni :D
2022. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Értem, és az USA-nak, miért érdeke, hogy Európában, főleg Németországban ne legyen gáz?
2022. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
USA mindenhol ott vannak, az egész ukrán-orosz háborút is ők robbantották ki.
2022. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

08:36


Még a Törökök is miattuk voltak itt. Ő miattuk kellett Noah-nak bárkát építenie, miattuk volt Caesar és Néro is elmebeteg, mert felbaltázták őket agyilag és így reagálták le, ugye 08:36 os?

2022. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy Ukrajnára senki nem szavazott. Pedig nekik a legnagyobb az érdekük benne,sőt megkockáztatom hogy az Ukrán állam léte függ tőle.
2022. szept. 28. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!