Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha magyarorszag indítana...

Ha magyarorszag indítana különleges műveletet karpatalja vagy Erdély visszaszerzesere ti mennétek katonának?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan mennénk önként a hadseregbe támadó háborúba.
2022. szept. 28. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2022. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2022. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Támadó háborúban soha sem vennék önként részt. Esetleg védekező háborúba, de akkor is csak, ha van esély a győzelemre. Tehát az Oroszok ellen biztos hogy nem, de ha a románok támadnának, akkor lehet hogy beállnék. Mondjuk, akkor biztos sorkatonaság lenne amúgy is szóval...
2022. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem, sőt elmenekülnék, minnél messzebb ebből az őrületből!
2022. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogyha sorozás van, az önkéntes lenne. Ha kitalálják a vezetők, akkor menni kell vagy menekülni.
2022. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy mennék.
2022. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ennyire pacifista a civil lakossag?

Én mennék. mondjuk ebben nálam azis ott van hogy nemnagyon van mit veszítenem .

Ha lenne egy jól működő családi életem amiben boldog vagyok és egy jó munkám amiben szintúgy enis meggondolnam lehet .


De így vonzó lenne a lehetőség hogy egyrészt új területeket foglalsz el a hazadnak dicsőség és kaland .másrészt a román lakossag hazaiban lévő holmit lehet enis vinnem mint az oroszok a mosógépet. 😀 egykicsit gyűjtögetunk .és lehet ismerkednek a román nőkkel ott mint megszallo erő ez mar hagyomány.

2022. szept. 28. 15:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék.
2022. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, te vagy az a múltkori kérdező, aki pár napja kifejtette, hogy ő szívesen gyilkolna?
2022. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szövetségesek vagyunk+románok erősebbek. Ki akarná kinyiratni magát?
2022. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!