Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA-nak sem politikai, sem...

USA-nak sem politikai, sem gazdasági, sem katonai érdeke az Ukrajna és Oroszország közötti háború befejezése?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nekik az elhúzódó háború az érdekük, hogy mind Oroszország, mind az EU minél jobban legatyásodjon.
2022. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát remélem azért érdeke.
2022. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha a háború befejezése alatt azt érted, hogy Ukrajna megadja magát, az valóban nem érdeke.

Az agresszió megszüntetése viszont igen.

2022. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Gazdaságilag nyilván ők nyernek ezen ez nem kérdés. De Putyin pl simán kitolhatna velük és visszavonulhatna, nem?

Vagy most ezt értsük úgy, hogy Putyin valójában Amerika/CIA bábja és azt csinálja amit az amerikaiaktól parancsba kap?

2022. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MDaniel98 ***** válasza:
Nem az amcsiknak ez éppenséggel jó így.
2022. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Az én véleményem az egészről...


Az én mámán még bújkált a pincébe Orszoszok elöl.. Amerikaik elöl viszont nem kellet bújkálnia... Cink vagy nem cink még ürülékkel is bekenték magukat mamámék, hogy ne erőszakolják meg őket az Oroszok, ha megtalálják őket... Amerika párti vagyok... Oroszországtól nem kaptunk semmit, csak fenyegetést.



Nem értem miért szimpatizálnak az idősebb Magyarorok Oroszországgal... Vagy is tudom, túl sok tv-t néznek...


-Ha ki mégy tüntetni Oroszországba és hangos vagy elhúrcolnak...


-Ha ellenzéki képviselő vagy és ráadásul népszerű..megmérgeznek véletlen.. majd bebörtönöznek...


-Ha van pénzed és nem csinálod azt amit Putler akar akkor véletlen felvágódik az ered vagy kiesel az ablakon, persze véletlen...


- Ha Oroszországnak nem tetszik valami akkor lebombáz egy fél országot, ahelyett hogy kultúráltan megbeszélné tárgyaló asztalok mellett...


Nem tanulták még meg a Magyarok, hogy nekünk nem kell oroszország? 1956-ot Elfeledtétek? Több mint 2 millió Magyar hagyta el az országot akkor.. vissza se jöttek! Megint eljátszuk? Meddig? Míg nem lesz Magyar? Hahó??? Alig van már Magyar.... Ébredjetek..


Aztán általában jönnek azzal a dumával, hogy 1956-ban az a Szovjet unió volt Magyarországon... Ki hozta létre a Szovjet uniót? Ki volt a feje? Oroszország.. Nagymamám mikor mesélte a történetet, nem azt mondta, hogy a Szovjet unió miatt bújkált... hanem azt mondta, hogy az Oroszok miatt..


Ki fenyegeti az egész világot Atom háborúval? Az Oroszok... Most komolyan kérdezem, normálisak vagytok? Az Ezt támogatjátok? Hogyan akartok így normálisan élni? Atombomba ellen nincs menekvés... nincs hova bújni!! Mind megdöglünk... egy Ország fegyegetőzik az atommal, még pedig Ororszország... Egy olyan atommal aminek nincs nyertese... Úgy megnézném azokat az elborult embereket akik ilyet támogatnak...

Nem Usa Támadta meg Ukrajnát.. Nem Magyarország, Nem Szovákia, Itt egy agresszor van az Oroszország...

2022. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!