Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitlernek lehet-e valaha...

Hitlernek lehet-e valaha pozitív megìtèlèse?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fèlreèrthető a cìm de nem vagyok neonàci vagy radikàlis nèzetű.Csak pàr hete nèztem egy doksifilmet ès arròl beszèlt egy ujsàgirò hogy hitler hugàval kèszitett interjùt ès akkor hitler hùga egyszer csak feltette neki a kèrdèst hogy mièrt ne lehetne a bàtyja egy idö utàn nemzeti hös nèmetorszàgban hiszen franciao-ban Napòleont az uralkodàsa utàni èvszazàdokban ki nem àlhattàk a legrosszabb hadvezèrnek tartottàk karikatùràk jelentek meg ròla ma màr szobrot emelnek neki nemzeti hős lett dicsőitő kőnyvek jelennek meg ròla.nyilvan nem szò szerint idèztem de kb ez volt a lènyege.Szòval ez előfordulhat mondjuk 2 èvszad mùlva ez szerintem nem mert sehogy se lehet egy lapon emliteni a kèt törtènelmi szemèlyt

#Hitler #nácizmus #Diktàtor
2022. szept. 29. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Napóleon nem irtott zsidókat.
2022. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Volt persze.Az amerikaiak pozitívan ítélték meg az intézkedéseit a haború előtt.
2022. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Erre felé mindíg is pozitív volt a megítélése.
2022. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
2-nek igaza van! Anno 1938-ban amerikában az év embere Hitler volt. A Time címlapján is volt.
2022. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak az olyan civilizálatlan fertő országokban, mint Magyarország.
2022. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es!

Ezt milyen kuruc.infos forrással tudnád alátámasztani? :)

2022. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#7: Ez csak egy feltételezés. Azért írtam, hogy kutatni kell(ene).
2022. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lesz majd, és sokan már most is pozitív alaknak tartják, éppen azért, amiért a leginkább elítélik most.

Az üldözött népről elég annyit tudni, hogy a táborokból kiszabadulva azonnal elvették a palesztinok földjét és üldözni kezdték őket. A tömeggyilkos komcsi ávósokról nem beszélve. Össze sem lehet hasonlítani ezeknek az izraelita komcsiknak a bűneit Hitlerével...

2022. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
Erősen kétlem.
2022. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!