Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik és miért rongálhatták meg...

Kik és miért rongálhatták meg az Északi áramlat vezetékeket?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van egy cikk arról, hogy milyen vezetéken és kb. mennyi gáz tud jönni az EU-ba.


Akár még az oroszokból is kinézném ezt, de ha ők akarnák mindenképp elintézni azt hogy ne legyen visszaút a háborúból és az EU tövig beszívja akkor szerintem meg kellett volna rongálják a norvég vezetékeket is.

Egyáltalán abban van bármi ráció, hogy elintézik hogy ők ne tudjanak annyit szállítani, vagy csak Ukrajnán keresztül de közben meg az alternatív forrásokat amik nélkül tuti vége lenne az EU-nak télen azt meg meghagyják?



#gáz #tél #szivárgás #Északi áramlat-1 #Északi áramlat-2
2022. szept. 30. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam, azért, mert ezt kaptam parancsba.
2022. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a videót és megkapod a választ! [link]
2022. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem nehéz kitalálnak ki járna a legjobban egy ilyen akcióval. Ha nincs orosz gáz, akkor lesz rohadt drága Amerika palagáz. Ennyiből már mindenki érti és nem vagyok Oroszország párti.
2022. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 14:34


Azért ez nem rontana komolyan az USA-EU viszonyon? Mert pl. palagázt lehet nálunk is kitermelni, aztán ennek a környezeti részét nem szívesen vállalná be senki se, de ha kiderülne hogy az USA így szívat minket akkor lehet sok sötétzöld is inkább vállalná a természeti károkat.

2022. szept. 30. 22:28
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem az USA volt, a többieknek nem fűződik hozzá lényegében semmilyen érdeke.
2022. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!