Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért az oroszokat tartják a...

Miért az oroszokat tartják a 2. legerősebb katonai erőnek?

Figyelt kérdés
Az USA egyértelműen az első, de szerintem már Kína rég lehagyta az oroszokat. Az oroszok max Indiával és Japánnal lehetnek egyszinten a 3.-5. helyen.
2022. okt. 1. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát szerintem amikor az amerikaiak sírva kirohantak az őslakosokkal harcolva vietnámból az után nem lehet elsonek mondani!
2022. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy az két és feles válaszoló lesz az első. :D

Ne zavarjon, hogy még a keletiek is alátámasszák és ezen kívül az összes létező statisztika is, hogy az USA messze az első.

2022. okt. 1. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
2. Bőgjél mint a jenkik!
2022. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Bevallom, én is elhittem nagyon sokáig. A jelenlegi gyatra teljesítményük az ukrán háborúban érttette meg velem, hogy ez nem igaz.
2022. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Isti22 ***** válasza:
2022. okt. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fsms ***** válasza:
88%

A kimutatás statisztikai alapon készült és főleg a mennyiségeket hasonlítottak össze. Minőségileg illetve a valós katonai potenciál csak egy háborúban derül ki.

2022-Ben már nem lesznek másodikok.

2022. okt. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kretens ***** válasza:
6..És ha beveti Oroszország a több mint hatszáz darab stratégiai bombázóját melyek a világűr határán képesek repülni egy újgenerációs vadászgép képességeivel?Mert ezt a fegyvernemet nem vetették be eddig.Vagy ha egyszer csak útraindulnak a szarmat rakétáik melyek egyenként hat darab 550kilotonna hatóerejü nukleáris töltettel rendelkeznek?És akkor még ott van a vegyi és biológiai fegyvereik.Szóval a valódi pusztitó erő amit be is tudnak vetni ha akarnák akkor a sorrend akár az első hely is lehet.Putyin eddig úgy akarta elérni a célját hogy minél kevesebb legyen az emberveszteség a harcoló felek között.Ebben a konfliktusban senki sem ártatlan!!!!Le se szarta senki az oroszokon kivül az Ukrajnai orosz kisebbség ellen elkövetett gyilkosságokat atrocitásokat 2014-óta melyet Ukrán neonácik nyiltan horogkeresztes zázló mellett tetszelgő elmebetegek követtek el.A nyugat ezt csak orosz propagandának nyilvánitotta pedig a napnál is világosabb bizonyitékok voltak róla.De Oroszország is bűnös mert ha a rendelkzésére álló technikát valóban használta volna egy hét alatt befejeződött volna ez az egész max pár száz ember élete árán.Most az van és ez az ami neken furcsa hogy nagy valószinüséggel oroszország megtartja mind a négy megyét de europa tönkremegy és télen megfagy az Usa meg köszöni szépen szintén jót keresett az egészen.
2022. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

Valószínűleg összejátik Putyin az amcsikkal.

2022. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orosz hadsereg a második legerősebb hadsereg. Ukrajnában, az ukrán hadsereg után.
2022. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
9 ostoba vagy
2022. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!