Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak számomra nevetségesen...

Csak számomra nevetségesen fárasztó már ez az állandó atomháborús téma?

Figyelt kérdés

Annyiszor elsütötték már ezt a fenyegetőzést és veszélyre figyelmeztetést, hogyha holnap tényleg a címlapokon az a hír fogadna, hogy nukleáris csapás érte Ukrajnát már meg se tudná ütni az ingerküszöböm.

De ha a Nyugat ellen vetnék be, akkor is max néznék ki a fejemből pár óráig és azon gondolkoznék, hogy másnap már menjek e be dolgozni és ne élvezzem az életet addig amíg még anyagilag tudom.


De úgyse történne ez meg, full kijátszották már ezt a nukleáris kártyát és teljesen elveszítette a hitelességét az egész. Ti is ezt érzitek?



2022. okt. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak számodra.
2022. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
88%

Nagyon fárasztó.


Csak az a gáz, hogy valamilyek orosz nacsalnyik minden héten megfenyeget valakit nukleáris fegyverekkel. És nem valami porbafingó 126. alabárdos, hanem mondjuk Medvegyev aki az Oroszországi Föderáció Biztonsági Tanácsának alelnöke.


És mivel a ruszkik genetikailag képtelenek az igazmondásra, nem lehet tudni mikor blöfföl és mikor nem.

Az ukrán háborúról is azt mondták még előző nap is, hogy nem támadnak.

2022. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha fárasztó, akkor minek foglalkozol vele ennyit? :D Mazochista vagy? :D

Nekem is fárasztóak pl. a hülye celebhírek, de simán ignorálom, és így fogalmam sincs róla, mi folyik a celebvilágban.

2022. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a virus téma volt fárasztó!
2022. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Én azt érzem, hogy félsz tőle. Félted az anyagi jóléted, félted a rózsaszínű kis világodat, nem akarsz róla tudomást venni, hogy baj van. Szerintem a magadfajták az elsők között lesznek, akik szűkölve próbálják meg a forintjukat/eurójukat lobogtatva megkaparintani az utolsó repülőjegyeket valami eldugott kis helyre. Csak az a baj, hogy akkor már értéktelen papírdarabként lehet majd a pénzeteket seperni az utcán.
2022. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!