Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin lényegében most terrori...

Putyin lényegében most terrorista cselekményeket hajt végre ukrán civil lakosság ellen?

Figyelt kérdés
Kercsi híd felrobbantása után, azt megtorolva?

2022. okt. 10. 20:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
64%

31# hát ez az amikor már az ukránok se tudják mit hazudjanak de most komolyan az utóbbi időszak merényletei mind vagy az USA vagy az ukik műve de most komolyan az oroszok miért támadnák a saját cuccaimat a saját vezetéküket és saját hídjaikat.


A zselé meg mennyire verte magát hogy ő kint maradt Ukrajnába a katonákkal (komolyan valaki beveszi hogy kiengedték a frontra? Egy megrendezett helyszínen pár katona jelenlétében beszélt hogy ő marad aztán vissza ment a bunkerébe sőt elment az országból


(A sok Ukrajna simogató meg azt mondja hogy ilyen egy igazi vezető a katonáival együtt harcol (aha ehhez zrínyinek nem nem a költőnek lenne 1-2 szava hogy a zselé mennyire van a fronton . )


Akkor elismerem hogy olyan mint a régi vezetők hogy kiáll a katonák elé és ő megy legelől ahogy a fent említett zrínyi csinálta . Addig nekem ez a csávó csak egy szinés végzettségű bohóc marad aki túl sok hatalmat kapott

2022. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
73%

"Tudom, hogy sokan azért járnak a GYK-ra, mert unatkoznak, de ettől még kár, hogy az érvelésben az óvoda-nagycsoportig jutnak egyesek, hogy "de a Petike is azt cisnálta", pedig erre már akkoriban is annyit válaszolt az óvónő, hogy "igen, és a Petikét is sarokba állítottam érte".


Az, hogy felhozod az amerikaiak, nem érv ebben a témában. Egyszerűen sem pro sem contra."


Csakhogy amikor Amerika az agresszor, senki sem lép fel ellene olyan keményen, mintha Oroszország lenne az agresszor.

2022. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!