Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A déli határnál előálló...

A déli határnál előálló migránsnyomást nem lehetne úgy kezeltetni, hogy a migránsok iránt érdeklődő államok indítsanak repülőgépeket oda, ahonnan a migránsok nem tudnak (pl.határakadályok létezése miatt) tovább haladni?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam, hogy az egyik migráns azt mondta, hogy őket várják Németországban és Hollandiában. Tehát valaki beadta nekik ezt a "maszlagot". Ha pedig tényleg úgy van, mint amikor A. Merkel tárt karokkal várta őket és szelfizett velük, akkor nagyon célszerű megoldás lenne, ha egyenesen ők küldenének értük repülőket és elmaradna az országokon keresztül történő gyalogolásuk, etetésük stb...

2022. okt. 11. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a Fehér-oroszok reklámfogása. VOlt is róla anno balhé, hogy repültetik a migriket a lengyel határra, a lengyelek nem engedik be őket, a fehéroroszok nem engedik megfordulni őket. Aztán jól megfagytak páran a télen.


Szóval valójában nem várják őket sehol tárt karokkal, max megtűrik őket. Elsősorban ezt a fake-hírt kéne valahogy fleszámolni, hogy jöjjenek bátran Európába, mert itt várják őket.


Mondjuk azt megértem, hogy ott a semmi közepén Európától távol nem tudják, hogy átverik őket, de azért egy európaitól elvárnám, hogy legyen tisztában a saját politikai környezetével.

2022. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehetne mivel a déli határon nincsen migráns nyomás :) menj el oda, és nézzél körül. Én szoktam arra járni, szerbián keresztül menni, és valahogy sehol sem látni azokat a migránsokat...
2022. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
2 Kamu,tele van velük a padlás. Horgos,Szabadka nézz meg egy két főteret..
2022. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen nyomás csak a Viktor képzeletében van.
2022. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 csak a főtereken vannak? Furcsa. Bácsalmás, Bajmok, Ásotthalom, stb sehol se voltak, pedig elég jól belátni határt, hiszen egy fátlan síkság.
2022. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
5 Mit keresnének a sikságon fênyes nappal? 🤷
2022. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

"Én szoktam arra járni, szerbián keresztül menni"


Gondolom te nem a zöld határon akartál átmenni Szerbiába, hanem a hivatalos határátkelőn, azért nem láttad őket.

2022. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hypno ***** válasza:
73%
Engem az érdekelne, hogy a szerbek miért nem tartanak rendet az országukban? ...és mi miértharcolunk oroszlánként, hogy bevegyék őket az EU-ba? Miért nincs óriásplakát kampány a "migránsáradatot ránk zúdító" Szerbia ellen? ...vagy legalább egy kis agymosás a lakájmédiától
2022. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Harcolunk oroszlánként?:D Miért harcolt Magyarország oroslzánként az elmúlt 20 évben? XD
2022. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hypno ***** válasza:
47%

#9


Jellemzően valaminek bomlasztásáért. :D

2022. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!