Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek,igaz lehet...

Mi a véleményetek,igaz lehet hogy jövő februárban le fogják győzni Amerikát?

Figyelt kérdés

Egy brazil jós aki sikeresen megjósolta a koronavírust és a királynő halálát most azt mondja látta amint jövőre sok ország összefogásának hála szét lesz bombázva Amerika.



[link]



Mi a véleményetek, lehetséges hogy hamarosan megszabadul a világ az USA-tól?



2022. okt. 12. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
#8 Általában az eszemért szeretnek :) Meg azért mert nem szólok hozzá olyasmihez, amiről semmi információm nincs.
2022. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Amerikának van messze (de nagyon durván) a legnagyobb légiereje, legtöbb hadihajója és a legtöbb repülőgép-hordozója. Minden potenciális ellenségtől több ezer km választja el, aminek nagy része óceán.

Áruld már el nekem kérlek, hogy kik és hogyan fogják ezt megtenni?

Kezdjük ott, hogy csak kína és oroszország jöhet szóba. Ha nekik összetesszük a vadászgépeik számát, még akkor is az amcsiknak lesz több. A helyzezi előnyt meg se említem, hogy az amcsi pilóták non stop járhatna vissza a bázisra, de még kínába visszafordulsz az nem pár perc.


Bármi atom és ilyesmi meg nevetséges, mert akkor az amcsik válaszolnak és mindenki rosszul jár...

2022. okt. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

"Áruld már el nekem kérlek, hogy kik és hogyan fogják ezt megtenni?"


Álmodoznak a sületlen verebek.

Egyébre nem is képesek. Nem is futja ... :)

2022. okt. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, kérdező és kedves válaszolók, legyőzték már Amerikát? :)
2023. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!