Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A korrupt, hazug Brüsszeli...

A korrupt, hazug Brüsszeli elit és a szenilis, maga alá csináló USA elnök miért nem hallgat semennyire sem a felvilágosult, józanul gondolkodó, sikeres Orbán Viktorra?

Figyelt kérdés

Európa több részén, jellemzően Nyugaton már nincs áram, gáz, víz. Itthon semmivel sincs gond. Magyarországon meg sem érezni a válságot. A szankciók is elhibázottak, egyértelmű, hogy Brüsszel tüdőn lőtte magát velük. Ha Orbán Viktorra hallgattak volna most nem lenne ez. De ebből sem tanult az EU. Megint nem hallgatnak Orbánra, és vonják vissza a szankciókat. Az USA sem hallgat a józan Orbán Viktorra. Nem ül le tárgyalni Oroszországgal a szenilis vénember.


Miért nem veszik már észre, hogy Orbán Viktor Európa jövője?



2022. okt. 14. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sok volt a herbál?
2022. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos, nem tudnak magyarul.
2022. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#1


Ez valami durvább, szerintem megint kokainra ivott kisüsti pálinkát.

2022. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Vannak kerdesek, amikrol nem tudom eldonteni, hogy benan sikerult cinizmussal probal operalni, vagy a kerdezo komolyan is gondolja-e, amiket leir.

Ez is egy ilyen kerdes.

2022. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
#4-es, nekem is Poe törvénye ugrott be róla. Sokat elmond a fideszes propagandáról, hogy már szinte nem lehet parodizálni, mert nem tudsz olyan eltúlzott hülyeséget kitalálni, hogy egyértelműen átjöjjön mindekinek, hogy ilyet azért komolyan nem mondanának.
2022. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Mert zsidók
2022. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bájden mikor csinált maga alá? Én olyanról tudok, hogy a levegővel fog kezet és eltéved színpadon, Fehér Ház kertjében!
2022. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

Cinizmus


Mivel ott van #korrupció ráadásul fidesz után #fidesz #korrupcio


utána #szenilis #Orbán


A vérfideszes válaszol a kérdései alatt aktív szerepet vállal.

2022. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!