Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin helyében mit csináltato...

Putyin helyében mit csináltatok volna ukrajna legyőzéséhez?

Figyelt kérdés
Trollok akik másra válaszolnak kiméljenek!
2022. okt. 14. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Atomot nekik.
2022. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Atom
2022. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Amerikát kellett volna kiírtaniuk.
2022. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Még a támadás előtt átdobtam volna néhány tucat diverzánst akik a bevonulás előtt összehangoltan megrongálták volna az elektromos hálózatot és a távközlést így egy nagy elektromos és hírközlési sötétségbe lehetett volna bevonulni.


Összehangolt haditengerészeti és légierős robotrepülőgépes csapással nyitottam volna a katonai célpontok ellen, jóval többel és komolyabbal mint ők tették. Felküldtem volna az A50-eseket és bezavartam volna a vadászokat, hogy legyen légifölény.


Így már kényelmesebben tudtak volna bevonulni az egységek, kisebb lett volna az ellenállás.


Ha van légifölény akkor aktívan használtam volna a bombázóarzenált és tisztogattam volna a földi csapatok előtt.


A háború kezdetén az oroszoknak mindenük rendelkezésre állt, hogy Ukrajnát néhány nap alatt térdre kényszerítsék csak ezeket az eszközöket ők vagy nagyon rosszul vagy egyáltalán nem használták fel.

2022. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Hét én szőnyegbombázással nem szórakoztam volna, az már réges rég elavult technika, de tuti hogy atomot használtam volna.

Nyilván nem stratégiait, de taktikai atomot azokra a helyekre amiket mostanában rakétáztak, biztosan használtam volna (fontos közlekedési, vasúti csomópontok, hidak, raktárak, laktanyák, fontosabb infrastruktúrális épületek). Természetesen NEM lakott területek közvetlen közelében, Kijevre meg főleg nem lőttem volna atomot, már csak a nemzetközi felháborodás miatt sem.

A mozgósítást viszont igyekeztem volna elkerülni, talán még most sem vezettem volna be amikor Putyin megtette. Inkább Lukasenkót vettem volna rá egy támadásra, igaz, a beloruszokat ugyanúgy Oroszországnak kellene ellátnia hadianyaggal...

Sokmindent nagyon máshogy nem lehetne csinálni, talán az első napokban alapvetően több egységet vomtam volna össze még az első támadásokhoz, mert a fő probléma a kevés katona volt a rettentő hosszú frontvonalra. Persze utólag könnyű okosnak lenni, valószínű Putyin is változtatna egy-két dolgon ha újrakezdhetné.

2022. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Az atom jól hangzik csak a valóság más!

[link]

2022. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Jó, akkor legyen célzott bombázás.
2022. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Putykó helyében azzal kezdtem volna hogy főbe lövöm magam. Így is úgy is ez lesz a vége.
2022. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
A főkolomposokat megbuktatni és vége a háborúnak. Nem csak az egyik oldal főkolomposát, mindkettőét.
2022. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha én vezetném az oroszokat már rég egy hatalmas puszataság lenne Ukrajnából de a folyamatosan pofázó USA-t is meglepném egy-két villanással.
2022. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!