Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy a nyugati...

Az igaz, hogy a nyugati (főleg brit és ír fiatalok) nagyon primitívek a magyar fiatalokhoz képest?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy sok magyar fiatalnak van valami konstruktív hobbija (pl. művészet, elektronikai kísérletezés, autótuningolás, mikroszkópia stb.) miközben a nyugati fiatalok csak piálnak, szexelnek, és drogoznak szabadidejükben?



Régebben olvastam egy 18 éves lánytól aki az anyjával kivándorolt Írországba, hogy nem szívesen barátkozik a helyi fiatalokkal, mert ő valami rocker meg amatőr történész, de a helyieknek az jelenti a kikapcsolódást, hogy füvezés, hányásig ivás, meg szex mindennap mással.



2022. okt. 15. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2022. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Van benne valami.

Ötkerben dolgozok, hányingerem van tőlük.

2022. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
2022. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kb annyira igaz, mint itthon: van ilyen is, olyan is.


Gyakori eset, hogy egy kb értelmiségi, de rossz keresettel rendelkező ember kiköltözik külföldre, mert ott még az egyszerűbb munkákból is korrekt élete van - viszont az értelmiségi életét nem tudja folytatni. Pl a volt osztályfőnököm egy lenyűgöző történelemtanár volt 3 diplomával, és inkább kiköltözött CNC gépkezelőnek Angliába.


Ha mondjuk őt nézem, akkor ő egy nyugodt, kisvárosi, értelmiségi közegből elment egy nagyvárosba gyári melósnak. Ha mondjuk neki lett volna egy 18 éves lánya, ő azt tapasztalta volna, hogy ha Magyarországon apu haverjaival lógott, akkor mindenféle tanárgyerekekkel pörög, akik különórára járnak, zenélnek, stb. Most meg ha apu kollégái átjönnek, akkor gyári munkások és a családjuk érkezik. Ez kognitívan elég becsapós képet adhat.

2022. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez a kérdés vagy trollkodás, vagy valami pesti elit gimi egykori vagy jelenlegi tanulójának írása, aki burokban nőtt fel, olyan közegben, ahol ismerőseinek szülei mind orvosok, jogászok, mérnökök, stb.

Az átlag magyar fiatal konstruktív hobbija az alkoholizálás, méghozzá mérték nélkül. A szer használat se alacsonyabb, mint bárhol nyugaton.

2022. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát én még életemben nem hallottam olyan emberről, akinek a mikroszkópia lenne a hobbija, azt leszámítva, hogy karácsonyra megkapta a játékhoroszkópot és végignézte a hozzá járó 5 mintát. Az autótuning miatt meg nagyon boldog szoktam lenni, mikor este tíz után bőgeti a motort a konstruktív hobbija miatt.


Szóval nem, nem igaz, minden országban vannak fiatalok értelmes hobbival, és mindenhol vannak olyanok, akik fiatalon még bőven csak léteznek és később jönnek rá mi érdekli őket. Ez nem országspecifikus.


[link]

Egyébként ez a cikk szerint csak Bulgáriában és Romániában nagyobb a tiniterhességek száma, mint itthon.

2022. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak a fiatalok. Általában az idősebbek is ugyanolyan primitívek.
2022. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
És még ráadásul büdösek is.
2022. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

"miközben a nyugati fiatalok csak piálnak, szexelnek, és drogoznak szabadidejükben?"


Szerintem a magyar bulihelyek is televannak részeg fiatalokkal és néha alkoholos mámorban mennek egymással "párosodni" a budiba. :DD



De hát tudjuk, a magyar nők a legszebbek, bár erre való kutatást még sehol sem láttam, a legtöbb amit láttam az egy ember személyes beszámolója de legtöbbször csak simán kimondják, indok nélkül.


Elvileg a magyarok milyen okosak is, persze a legszarabb kormány választják meg még 12 év után is. xDDDDD

2022. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Bár a füvezés biztos van ahol népszerűbb mint itthon de a piálás az nagyon népszerű kishazánkban az fix! Még az egyetemi gólyatáborok meg az egyetemi bulik is arról szólnak, hogy vedelsz mint a fene. Drogozást nem nagyon ismerem, hogy mennyire népszerű itthon és máshol, én sosem drogoztam az fix.
2022. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!