Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt helyénvaló a NATO által folytatott 1999-es jugoszláv bombázási kampány ?

Figyelt kérdés

Egyébként meg nagyon is kíváncsi lennék az ezzel a témával kapcsolatos bővebben kifejtett pro és kontra illetve akárcsak " harmadik utas " érvekre ...


Ja és előre kösz a leendő válaszokért !



#NATO #Jugoszlávia #bombázás #Jugoszláv Szövetségi Köztársaság #Koszovói háború #1999-es NATO bombázás
2022. okt. 16. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Nagyon is helyénvaló volt
Egyáltalán nem volt helyénvaló
Csak félig-meddig volt helyénvaló
Egyéb
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Tök jó, hogy ti jobbosok mindig elfelejtitek azt a tényt, hogy konkrétan ők kérték a NATO beavatkozását. 🤡 Szerbia így is rengeteg kárt okozott, a NATO nélkül még több rosszat tett volna.
2022. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Röviden a szerbek alatt kicsit elszaladt a ló az előtte levő években, ideje volt visszatörni a szarvukat.
2022. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

A kérdező olyan dolgokat feszeget, amelyek kapcsán a legótvarabb vidéki szakkmunkásképzőből is haza kellet volna küldje kedves történelem tanárja.

Ugyanis a kérdező nem olvasta el a leckét. Nincs tisztában a posztjugoszláv háborúkkal, fingja nincs agresszióról, szabadságról, tisztességről, emberi szenvedésről.

Bejött ide hülyén, és bambán náci elvek mentén kérdezősködik.

Javalatom drága kérdező: olvasd el a tankönyvet. Aztán ha elkészültél, gyere vissza.

2022. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hmmm ...


Hát a helyzet az hogy ( ahogyan az egyértelműen látható ) én egyáltalán nem részleteztem hogy mi a saját véleményem , csupán arra biztattam mindenkit hogy fejtse ki a saját véleményét , és erre fel az 1-es és a 3-as válaszoló azzal vádolnak engem hogy egy elfogult " jobbos " és/vagy '' náci '' elveket valló egyén vagyok ...


Nem tudok egyebet mondani mint hogy a rosszindúlatú trollkodást soha nem értettem és remélem hogy előbb utóbb eltévednek ide a normálisan kommunikálni illetve érvelni tudó fórumozók .


Egyébként meg külön kösz a válaszodért 2-es , hiszen te voltál eddig az egyedüli értelmetlen személyeskedésbe bele nem kezdő válaszadó !

2022. okt. 16. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság volt Koszovo kiszakítása Szerbiából, mert ezzel tálcán kínálták a precedenst a ruszkiknak.
2022. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy tett volt ez a Nato akció!Elkezdtek bombázni egy több évnyi háborúban kimerült országot!!Hatalmas győzelem!!

Persze szárazföldön lapos volt a pofajuk mert a szerbekkel nem szerettek volna harcolni!!


Mit gondolok arról hogy Ensz felhatalmazás nélkül bombáztak egy országot?

Pff..

A nato szerződesek alapelvek és az ENSz sarbatiprasa,megcsófolása volt.

Mái napig is valamiféle homályos jogi és precedensnélküli böfögések vannak erről.Olyanok mint a "népirtás megelőzésere" való hivatkozás meg hasonlók.Ilyen kitetelek nincsenek a nato paragrafusai között!!Amiket máshol, más esetekben viszont bőven elnéztek, sőt támogattak is.

A nato az amerikai erőpolitika eszköze elvek szabályok betartása nélkül.Semmi több.

2022. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt helyénvaló.


Én àtéltem, vajdasági magyarként ástattak velem lövészárkokat a magyar határ mentén.

Ez helyénvaló?


USA tanító bácsit játszott egy porszemnyi országgal.


Szerb-albán nemzeti villongások voltak, azóta is vannak, Koszovó egy problémahalmaz mindenkinek.

2022. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!