Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy az oroszok...

Elképzelhető, hogy az oroszok és az amerikaiak is növelni fogják az atombomba mennyiséget az elkövetkezendő időkben?

Figyelt kérdés
A hidegháború vége felé mindkét ország hirtelen megemelte a gyártást, 40 ezer körül volt mindkét országnak. Ma szinte ugyanannyival rendelkeznek. Elképzelhető, hogy ha nem javul az ukrán helyzet mindkét ország elkezdi ismételten növelni a gyártást?
2022. okt. 17. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2022. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 dolog biztos,a halál és az atomtöltetek számának a növekedése.
2022. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40 ezer??? Azta, ezt nem is tudtam. Én azt hittem, hogy max 50-100 db ilyen van, elvégre annyival is le lehet rombolni a fél világot.
2022. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, minek? Egyszer olvastam, hogy a jelenleg a foldon levo osszes atommal 30x lehetne elpusztitani a foldet, es kb van 14-15 ezer, amibol USA es az Oroszok birtokolnak legalabb 13 ezret.
2022. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy Oroszország jobban fog állni ezen a téren, azt nem tudom, hogy ma jobban áll e. Tiszta szívemből szurkolok az oroszoknak de talán már csak az atom mentheti meg őket. Vessenek be pár kicsi atomot és maximális hatásfokon gyártsanak minél többet, lehetőleg bekészítve, kilövésre készen tartsák őket, hogy előnybe kerüljenek ha kitör az atomháború.
2022. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös!

Ha valóban drukkolnál az oroszoknak nem állítanál ilyen h*lyeségeket. Ha "ledobják" az atomot, akkor az oroszoknak is ugyanúgy vége lesz, nem fognak nyerni.

2022. okt. 17. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!