Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az oroszokról?...

Mit gondoltok az oroszokról? Háborutól független.

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szeretem őket
Aberrált, emberevő, kutyab'szó primitív degenerált nép
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Semmi extrát. A komolyzenéjüket és az irodalmukat én nagyon szeretem. Mint ember, egy oroszt sem ismerek személyesen.

Szóval válaszom valahol a "nagyon szeretem" és a "degenerált nép" között van.

2022. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Az oroszok az édestestvéreink!!!🇭🇺❤️🇷🇺
2022. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Semmi bajom velük, tartom annyira őket, mint bármelyik "európai" nemzetet.
2022. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Primitív, barbár nép, a fehér emberek között a legalacsonyabbrendűek.
2022. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Mint igaz magyar utálom őket, 40 év terror miatt.
2022. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Én a munkám során is többször kerültem kapcsolatba orosz emberekkel, ráadásul a bátyám volt felesége is orosz.

Nekem jó tapasztalataim vannak, különösen a munkám kapcsán, komoly, tárgyilagos gondolkodás jellemző rájuk, és az, hogy egyszerűen, de hatásosan szeretik a problémákat megoldani és lehet adni a szavukra.

2022. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Többször jártam már pár éve Oroszországban. Voltam már Moszkvában, Dagesztánban, Távol-keleten (Vlagyivosztok), Irkutszkban és az Urál-hegységnél is.

A véleményem Oroszországról, az hogy kár értük. Alapjáraton nagyon vonz az orosz természet. Talán az egyik legszebb ország a Földön. Az emberekről viszont más a véleményem. Kár, hogy még mindig a 20. században élnek. Sokak kedvenc országa lenne, ha végre elindulnának a fejlődés útján. Kimerem jelenteni, hogy akár oda is költöznék, ha ténylegesen javulna az ottani helyzet. Azt viszont ajánlom mindenkinek, hogy legalább egyszer látogasson el Oroszország összes nagyobb régiójába ha teheti már csak a természet miatt is. Sokan nem is tudják, hogy mennyire gyönyörű ország.

2022. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Sokáig csak a magyar történelemkönyvekben és a családi szájhagyomány útján találkoztam velük, élőben nem sokkal találkoztam. Aztán, ahogy felnőttem, a mediterránium szerelmese lettem, ami azt jelenti, hogy bejártam a Földközi tengert Mallorca-tól Ciprusig, kb mindenhol voltam.

Mindenhol bunkók voltak az oroszok, de amolyan kőbunkók. Volt, olyan, hogy étteremből dobták ki a kidobók, volt, olyan, hogy naplementét néztünk és a tömegnek kellett fegyelmeznie őket, mert annyira vállalhatatlan részegek voltak, hogy idős házaspártól kezdve a kisgyerekig, mindenkibe belekötöttek. Nagyon sok szigetről tudok, aminek egy része névlegesen Orosz felségterületként működik, mégha, ténylegesen Spanyol, Olasz, vagy Görög állam alá tartozik is, annyi Orosz tulajdon van/volt ott, hogy az már számottevő. Nekem a saját tapasztalataim alapján, a legtöbb, akiről tudtam, hogy orosz, kultúrálatlan és elég primitiv volt.

2022. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

8# érdekes.

Nem kétségbe vonni akarom a tapasztalataid, de mi pl többször utaztunk Maltára. Aki járt ott szallodákban, tudja, hogy a vendégek jó része angol, német, és orosz.

Hát én meg pontosan azt állapítottam meg, hogy az angolok borzalmas, igénytelen népség, a németek olyan " úrias" nép, de a legnormálisabbak az oroszok voltak. Kissé " hűvös" nép, zárkózott, de ha jobban megismered őket, nekem volt szerencsém, csupa pozitív tapasztalataim lettek.

2022. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Isti22 ***** válasza:
100%
Négy orosz ismerősöm van, mindegyik normális. Nyilván embere válogatja, de alapból a normális átlagemberek mindenhol normális átlagemberek, a politika meg más kérdés.
2022. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!