Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy Magyarország nemet...

Most, hogy Magyarország nemet mondott az ukrán katonák kiképzésére, az ukrán- magyar viszony végleg elhidegül?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez már a legkevésbé se számított.
2022. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Most már biztos, hogy megtámadnak minket. Csak Oroszország segíthet rajtunk hogy annektálja az ukránok
2022. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
2022. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2-es

Csak jelezném, hogy a "nem működő szankciók" miatt az oroszok már a mosógépeket meg hűtőket szerelik szét, hogy rakétákat gyártsanak.

Elég csacsi gondolat, hogy még mindig nekik hódolunk NATO tagként.


A kérdésre válaszolva pedig... szerintem se múlik már ezen semmi.

Világosan látható, hogy becsicskultunk az oroszonak.

A vezetésünk vegytisztán, a lakosság körében pedig első sorban az idősek és butább rétegek.

2022. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#4

Vannak ismerőseim oroszországban, semmi ilyesmiről nem beszéltek. Annyit megjegyeztek hogy az elektronikai ezközök drágábbak lettek de ennyi. Infláció sincs olyan mint nálunk. Ami idegesítő nekik hogy külföldről nem tudnak rendelni az orosz MIR kártyákkal. de ennyi

2022. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ránk dobják a levágott Turul madarat. :D
2022. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Nem kizáró ok, mert én a katonaságra nem a civil lakosságra utaltam, de vegyük úgy, hogy ez esetben én olvastam/hallottam dezinformációt.


De a magyarság identitáskrízisét úgy látom még te se tudtad cáfolni. :(

2022. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem osztott és szorzott, rühelltük őket eddig is, és kölcsönös is a dolog. Amúgy semmivel nem tartozunk nekik, nem nato tagok, nem eu tagok, kapják be.
2022. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!