Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A török csapatkapitány nem...

A török csapatkapitány nem vette fel az LMBTQ karszalagot. Igaza van?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 18. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én amúgy bi vagyok, de lassan itt már mindenki annyira egyedi, hogy ki akar találni magára egy külön betűt (=szexualitást.) Például van omniszexualis és demiszexuális, csak nagyjából tudom, mik ezek, de nyugodtan beleillenek ezek is a biszexuálisba. Már önmaga megcsúfolása lassan ez a közösség :D
2022. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Jó lenne, ha az LMBTQ-sok is felfognák, hogy nem róluk szól minden, és még a toleránsabb emberek se akarják úton-útfélen az ő propagandájukat látni, hallgatni.
2022. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11: konkrétan ennyi féle nem létezik ma a gender szerint, mindössze pár száz:

[link]


Olyanok vannak közte, hogy az is egy nem, hogy te békának érzed magad, az meg egy másik, ha néha kicsit fázol. Ilyen szinten vannak ezek az emberek.

2022. okt. 18. 14:33
 14/17 anonim ***** válasza:

11es vagyok. Nagyon durva, nálam ez megállt ott, hogy szeretem mindkét nemet, aztán hagyjanak békén minden más hülyeséggel. Meg van aki azt is szereti kihangsúlyozni hogy szexuálisan és romantikus értelemben kihez vonzódik jobban, de szerintem ehhez sincs senkinek semmi köze.

Az a baj, az emberek a szexualitásban akarják megtalálni az identitásukat, emiatt látom hogy amúgy teljesen értelmes lmbt barátaim egyre jobban buzulnak bele ebbe az ideológiába, meg a pc világba, hogy nem képesek objektívan gondolkodni, és semmire nem szabad semmi rosszat mondani, és kritizálni, mert már ennyire hiper érzékenyek lettek. Szerencsére van 1-2 olyan barátom is akikkel még leget józanul beszélgetni ezekről a dolgokról.

2022. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14: sajnálom a helyzetedet. Én is azt látom, hogy főleg a fiatalabbakat vonzza ez be, akik nem képesek még fermérni, hogy ez nem róluk szól, hanem színtiszta politikai tőke felhalmozása zajlik. Onnan indult ugye az egész, hogy el kell fogadni a másságot, de ma már ott tartunk, hogy ki lehetn engedni az összes skizofrén elmebeget is a kórházból, majd annak is adunk egy új nevet és akkor elfogajuk őt olyannak, amilyen. Pl. ha transzgender sárkánynak hiszi magát:

https://www.youtube.com/watch?v=_d_nycoiLwo&t=514s

2022. okt. 18. 15:08
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös, kedves tőled. Igen, sajnos így már én is értem, hogy miért van alapja, hogy a pedókkal egy lapon említik az lmbt embereket, pedig amúgy minden jó érzésű ember mélységesen elítéli a pedofíliát a meleg emberek körében is. Amíg az lmbt hajlamos a túlkapásokra, addig a novák előd féle embereknek is lesz létjogosultsága sajnos, pedig csak az lenne a lényeg, hogy mindenki foglalkozzon azzal, ami őt érinti. A transgender sárkány se akarjon magának külön betűt, meg egyáltalán bármilyen széleskörű figyelmet, és novák előd se tegyen úgy, mintha értene a meleg témához, és pedózzon le amúgy tök normális embereket, akik csak annyira különböznek a többiektől, hogy azonos nemű társuk van.
2022. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
És igen, egy random csapat csapatkapitányának se kelljen kényszerből felvennie a szivárványos karszalagot, hacsak nem ő saját maga el nem döntötte, hogy szeretne kiállni a melegek mellett.
2022. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!