Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy már zelenszkij szerint is komoly bajba került Ukrajna?

Figyelt kérdés

Az oroszok pár nap alatt megsemmisítették az ukrán energiaszektor és ipar 30-40 százalékát,már zelenszkij is belátta hogy vesztésre állnak de továbbra sem tárgyal.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. okt. 18. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Semmi, élvezkedj csendben.
2022. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Zelenszkij szerint, vagy a vadhajtások szerint Zelenszkij szerint?


Mert nem mindegy. És azért nem mindegy, mert a vadhajtások előszeretettel hazudozik össze-vissza.

2022. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Oroszország győzni fog!!✅😎🇷🇺
2022. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Ezt február 24 én is leírtam.

Lehet itt csűrni, csavarni, Ukrajna nem győzhet.

Emellett én mindig a mielőbbi béke, minimum tűzszünet mellett érveltem.

Abszolút tévút a szankciós politika, legalább annyira a fegyverszállítás az EU részéről egy nem EU és NATO országok háborús konfliktusában...

Gondoljunk bele, Ukrajna lakosságának 30 százaléka elmenekült, az infrastruktúra sz@rrá van lőve, meddig lehet ezt bírni. A külföldi források sem végtelenek.

Én nem védem Putyint ( bár nem ők nélkül tette, amit tett), de az EU meg kell győzze Zelenszkijt, és az USA is, hogy ebből jól nem jöhet ki!

MOST kellene politikusnak lenni, és a nemzeti érdekeket néznie, nem a nemzeti érzelmeket!!!

2022. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Ez azért jó hír, mert akkor nem lesz atomháború
2022. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

#4, szóval szerinted BÁRMELYIK nemzet érdeke lehet BÁRMIKOR IS, hogy egy másik országnak behódoljon?


Akkor gyorsan, szaladjunk mi is behódolni valakiknek, mondjuk a románoknak.


Miért Zelenszkijt akarjátok állandóan győzögetni? Miért nem azt az orosz köcsögöt, amelyik mást sem csinál, csak ártatlan emberek életét cseszi szét?

2022. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Ezt már pár napja kiírtad és akkor is játszótereket lőttek az oroszok, ráadásul a rakétáiknak csak a fele érte el a cél közelét.


Ráadásul most kapnak az ukránok olyan légvédelmet hogy az oroszok ezek után maximum 20%-os hatékonysággal fognak bármit is lődözni.

2022. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

#6


"Miért nem azt az orosz köcsögöt, amelyik mást sem csinál, csak ártatlan emberek életét cseszi szét?"


Mert valójában Putyin pártiak, csak nem merik leírni.

2022. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
6# mert talán Zelenszkij ugyanannyira hibás, hogy idáig fajultak a dolgok 🤔
2022. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha tényleg annyira komoly bajba került volna, akkor már tárgyalna.

Ezek a nyilatkozgatások csak a publikumnak szólnak - leginkább a nyugatnak, hogy nagy a gáz, több segítség kell.

2022. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!