Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a hadiállapot bevezetése...

Ez a hadiállapot bevezetése az atomfegyverek bevetésének előkészítése?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 16:12
A kérdező szavazást indított:
igen. Atomháború lesz
talán. Ha nem az USA nem reagál Ukrajnára dobott atombombákra
nem. Ez csak kommunikációjós húzás
23 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk én már leéltem az életem és sokat játszottam a gépen, tehát nem is panaszkodhatok, csak a gyerekektől sajnálom azt a sok gamet
2022. okt. 19. 16:15
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
2022. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Igen, mi fideszesek ezt támogatjuk, ha ez kell a békéhez akkor legyen, dobjunk atomot ukrán városokra.

Sajnos a nyugat a háborúra buzdítja az ukránokat, így mindegy is.

Egyedül Orbán és a Fidesz békepárti az egész EUban, és a NATOban.

2022. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Tehát a fidesz békepárti, de a fideszesek atombombákat akarnak dobálni városokra, civil lakosságra, idegen országokban. Ilyen mértékű disszonanciával hogy lehet élni, létezni?
2022. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
#4 a háború béke, mit nem értesz
2022. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

#3

Ha ti, fideszesek ezt szeretnétek, akkor világi gyökerek vagytok :D

Ugyanis akkor a NATO majd odamegy, és kirugdossa Ukrajnából a f-szba a ruszkikat, és akkor abból nagyon könnyedén lehet egy nukleáris világháború :D

És nagyon fogtok ám picsogni, miközben sugárbetegségben, éhen szomjan döglődtök :D

2022. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

"Tehát a fidesz békepárti, de a fideszesek atombombákat akarnak dobálni városokra, civil lakosságra, idegen országokban. Ilyen mértékű disszonanciával hogy lehet élni, létezni?"


Az ellenzék meg odavan az USA ért, akik eddig az egyetlenek, akik bevetettek atomfegyvereket élesben. Azért van egy kis ellentmondás mindkét oldalon. :D:D:D:D

2022. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tenger fölött robbantanak egyet mint demonstráció akkor remélhetőleg azért kismillió szögből levideózzák stb, azért na, független a háborútól technikailag úgy sem nagyon van modern felvétel robbantáról, a koreaiak mind földalatt robbantották, na meg amúgy sem jött volna ki onnan semmi hivatalosan.
2022. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem fognak atomot bevetni



[link]



Hallottam olyan épületekről, amelyeket azonnal felemészt a soha nem látott hőség. Mégis itt voltak szerkezetileg ép épületek, kívülről és kőburkolattal. Ráadásul sértetlen zászlórudakkal, villámhárítókkal, festett korlátokkal

2022. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hallottam"


Te magad láttad, nem, hogy a szokásost mondjuk, enynit erről tudjuk nincs atom.

2022. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!