Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van egy olyan érzésem, hogy...

Van egy olyan érzésem, hogy az ukránok az elfogodt oroszokat kínozzák,az ensz is eddig ukrán háborús bűnökröl számolt be.Mit uzennétek az orosz hadifoglyokna illetve a a fronton lévő kresztes harcos orosz katonáknak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
hogy lőjék agyon a parancsnokukat, aztán menjenek haza és építsenek egy élhető országot maguknak
2022. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Van egy olyan érzésem, hogy te a f-szpajtásokról szabadultál ide, hiszel a dípsztét zsidógyíkember összeesküvésben, az általános iskolát kettesekkel bukdácsoltad végig, és valami multi gyárában vagy biorobot, esetleg teherautó sofőr.
2022. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

"ensz is eddig ukrán háborús bűnökröl számolt be"


Az ENSZ-jelentés beeszámolt orosz háborús bűnökről is, csak ehhez el kéne olvasni az egészet, nem csak a fidesz-média zanzásított verzióját.

2022. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
És ezt érzésed mire alapozod? M1, HírTv, Faxpajtások mesterhármasra?
2022. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

"Van egy olyan érzésem, hogy te a f-szpajtásokról szabadultál ide, hiszel a dípsztét zsidógyíkember összeesküvésben, az általános iskolát kettesekkel bukdácsoltad végig, és valami multi gyárában vagy biorobot, esetleg teherautó sofőr."


Én is az oroszoknak szurkolok, egyetemista vagyok és általánosban kitűnő voltam vagy majdnem kitűnő. Na erre mit mondasz, kedves bohóc úr?

2022. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
És az minket hol érdekeljen, hogy egy random névtelen/arctalan futóbolondnak a neten miféle megérzései vannak?
2022. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

2.

"Van egy olyan érzésem, hogy te a f-szpajtásokról szabadultál ide, hiszel a dípsztét zsidógyíkember összeesküvésben"



Tessék itt a jelentés csak ha nem tudsz magyarul angolul se fogsz tudni!



[link]

2022. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

"Én is az oroszoknak szurkolok, egyetemista vagyok és általánosban kitűnő voltam vagy majdnem kitűnő. Na erre mit mondasz, kedves bohóc úr?"


Politológia-büfészak? :D


Na most egyrészt már az, hogy te valakinek szurkolsz egyáltalán, mint valami kib-szott focimeccsen, minden kétséget kizáróan rámutat, hogy egy igazi félcédulás retard vagy, persze amilyen mélyre zülött manapság a közoktatás, nem csodálkozom már azon sem, hogy felvesznek ilyeneket egyetemre.


Másrészt meg ugye egy hurkalé kis egyetemista gyerek vagy, még épphogy kinőtt a töködön a szőr, anyu-apu tart el, tán még szűz is vagy, de már a nagypolitikáról próbálnál okoskodni, ez azért rendkívül komikus.

2022. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
45%
Hogy mit üzennék nekik? Csak annyit, hogy húzzanak haza. Aki fegyverrel tör be egyásik országba, az ne csodálkozzon azon, ha az ott élők ezt zokon veszik...
2022. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!