Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ ellen a soft power...

Az LMBTQ ellen a soft power eszközeivel lehet jól harcolni?

Figyelt kérdés

Igazából, ha megnézzük ők is ezeket használják, mert minden filmben, színdarabban pozitív jelenségként ábrázolják a másságot és kihangsúlyozzák, hogy ők milyen ártatlan, elesett áldozatok. Mai világban úgy tűnik ez a leghatékonyabb, mert fizikai erőszakot alkalmazni, megfenyíteni valakit már nem politikailag korrekt.

Szerintem a másik oldalon is ilyesmikre lenne szükség, hogy több film, kulturális termék jelenjen meg, amelyik kigúnyolja ezt a jelenséget meg hogy milyen karriert építenek ebből egyesek, úgy hogy nincs mögöttük semmi más teljesítmény. Igazából ez csak pénzkérdés, hogy ki mennyit áldoz az ilyen érzékenyítő kampányokra.



2022. okt. 21. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az oktatásra kéne egy kicsit költeni, hogy ne legyen ilyen sok iq 0 ember, mint te, kedves kérdező.
2022. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben van?
2022. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van. Az energiát és a pénzt az oktatásra kellene fordítani. Bár ki tudja, lehet megint elkezdenek a melegekről beszélni csakhogy elfeledkezzünkegy kicsit az oktatásról.
2022. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én támogatnám, de szerintem erre itthon jelenleg nincs szükség. Elvannak a maguk kis Pride-jával egy évben egyszer, az érzékenyítő gyermekmegrontó anygaikat meg szépen betiltja az NBHH. Így elmondhatjuk, hogy szabad ország vagyunk, de a debilitásnak is gátat tudunk szabni.
2022. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!