Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rishi Sunak, Boris Johnson...

Rishi Sunak, Boris Johnson vagy Penny Mordaunt? Melyiket találjátok jobbnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már eldőlt. Penny Mordaunt-ról mit lehet tudni? Milyen programjuk van? Melyek az eltérések?

2022. okt. 24. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Penny Mordaunt
Boris Johnson
Rishi Sunak
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
John Major
2022. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya se tudja hogy kik ezek.
2022. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Amelyik minél előbb tönkreteszi Angliát
2022. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Ebből nekem Rishi Sunak tűnik a legjobb választásnak, ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy ő egy sikeres miniszterelnök is lesz. Szerintem elég gyenge a választék. Most meg kellett nyugtatni a piacokat, és ugye ki erre a legalkalmasabb, ha nem a volt pénzügyminiszter kinevezése? De engem meglepne, ha a 2024-es választásokat nem bukná el a konzervatív párt.
2022. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

#3 Megy tönkrefele az már most is. Brexitet beszopta a gazdaságuk, a vezetőségük egy kalap szar, közbiztonság 0 a sok késelős suhanc miatt, polkorrektség az egekben, munka 0.


Lassan ilyen kis lélekvesztőkön fognak Angolhonból átevickélni Belgiumba meg Franciaországba a menekült britek, mint a kubaiak Amcsiba.

2022. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
#5 Evickéljenek az USÁ-ba, ide Európába nem kellenek okoskodni meg részegen széthányni az utcákat legénybúcsú címszó alatt.
2022. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nehéz gazdasági helyzetben nehéz sikeres miniszterelnökké válni. Ha a konzervatívok ki is húzzák '24-ig, de a Munkáspárt valószínű nagy győzelmet arat majd a következő választásokon.
2022. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fidesznyik Migráns1-hez szokott közönsége most nyílván kiakad, meg ajvékol, de fontos jelezni, hogy egy brit gyarmati területről származó embert sokkal inkább sajátjukénak érzik. Sőt, akár kenyai származású fekete is simán lehet ott miniszterelnök.


Az íreknél egy Leo Varadkar volt indiai származású, meleg, konzervatív miniszterelnök volt 2017 és 2020 között.

2022. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!