Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértenél vele, ha bepereln...

Egyetértenél vele, ha beperelnénk a Nyugatot, az USA-t és Ukrajnát a gazdasági káraink miatt?

Figyelt kérdés
A háború sokkal hamarabb véget érne az uszítók nélkül, sokkal kisebb lenne az infláció, gazdasági kár stb. Az USA még a gázvezetéket is felrobbantotta. Minket köteleznek majd az ukránok eltartására a következő évtizedekben, miközben ők Turul-szobrokat robbantgatnak.

2022. okt. 26. 13:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

#14: simán lehet.


Kérdező: amennyiben ez nem troll kérdés, akkor bajok vannak a fejedben.

2022. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20# a kijevi rusz idejében az ukrán nép még tervbe se volt 🤣🤣🤣.


Vagér vikingek alapították és leginkább keleti szlávok és skandináv területekről érkezők népesítették be szóval ennyit rólad de tessék itt az angol

wiki [link]

2022. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

"Arra sincs semmi bizonyíték, hogy az USA felrobbantotta a gávezetéket, azonkívül, hogy Oroszország ezt mondta, ti pedig ezt akarjátok hinni."


És arra van hogy az oroszok ?


Amúgy a logika az azt igazolja hogy a jenkik voltak mive

1. Az oroszoknak mi hasznuk belőle?

2. Skandináv országok se lehettek mert miért szennyeznék a saját vizeiket

3. Ukrajna se lehetett ha csak nem hajózták körbe érte Európát

4. Egyedül az USA nyerészkedik ezen a háborún így neki van érdekében


Ennyi

2022. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#23: "És arra van hogy az oroszok ?"

Nincs, de mondtam én, hogy az oroszok voltak? Itt egyedül te vádaskodtál, mindenféle spekulációkra alapozva.

"Egyedül az USA nyerészkedik ezen a háborún így neki van érdekében"

Ha ez a háború úgyis csak az amerikaiaknak jó, akkor mi a francért nem vonul ki Oroszország Ukrajnából?

"Az oroszoknak mi hasznuk belőle?"

Mondjuk annyi haszna lenne belőle, hogy úgy tudja leállítani a gázszállításokat, hogy a világ szemében ne ő legyen a bűnös. Illetve hogy ezáltal felmenjenek a gázárak. De ettől függetlenül nem mondtam, hogy ők voltak, mert nem tudom, nem tudhatom. Ahogy te sem, úgyhogy ne vádaskodj.

2022. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%

"Mondjuk annyi haszna lenne belőle, hogy úgy tudja leállítani a gázszállításokat, hogy a világ szemében ne ő legyen a bűnös. Illetve hogy ezáltal felmenjenek a gázárak. De ettől függetlenül nem mondtam, hogy ők voltak, mert nem tudom, nem tudhatom. Ahogy te sem, úgyhogy ne vádaskodj."


Tesó nem kell nekik azért robbantani simán lekapcsolják még Oroszországba vagy legalább is nem engedik ki az országból és kész. Nagyon nem vagy tisztába dolgokkal

2022. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

#25: Csakhogy ha leállítják, akkor egyértelműen ők lesznek a rosszak, így meg tudnak mutagatni Amerikára, ahogy te is teszed.

Amúgy nem tudtam, hogy cigány vagy, de nem baj.

2022. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Milyen cigány? Dehogy vagyok cigány
2022. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!