Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az illegális bevándorlók...

Mi az illegális bevándorlók általános véleménye Orbán Viktorról? Tényleg ismerik a nevét már külföldön?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy ismerik már a nevét és utálják őt, mert nem enged be egyetlen illegális bevándorlót sem Magyarországra.

2022. nov. 1. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Orbán nevét tényleg ismerik külföldön. Nem csak a migránsok, hanem az átlag állampolgárok is, és általában egy idióta diktátornak tartják, sőt, gyakran gyakran a magyaroknak el kell határolódni tőle, mert azt hiszik, hogy mindenki olyan idióta, mint ő.
2022. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Igaz, van annyira ismert és gyűlölt, mint Hitler.
2022. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arról szólt hogy diktátor-e. Hanem arról, hogy külföldön mennyire terjedt el a híre annak, hogy az európai vezetők közül ő védi a legszigorúbban és leghatékonyabban az országhatárt.
2022. nov. 1. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé. A legtöbb bevándorlás ellenes, konzervatív ember egyfajta Istenként, vagy ha ez túlzás akkor inkább csak mint egy erős kezű vezetőként" tekint rá aki szembe megy a liberális, baloldali erők bevándorlástámogató politikájával. A legtöbb keresztény, konzervatív ember rajong Orbánért mindenfele a világon, és hasonló vezetőt szeretnének mint Ő. Ilyen téren zseniális amit csinál, hogy ennyire sikerült magát népszerűnek hazudni. Aki pedig nem ért egyet vele az csak liberális, baloldali, aki csak irigy arra, hogy Orbán "sikeres".


Azt, hogy a bevándorlók mit gondolnak/mondanak nem igazán tudom, bár ha tippelnem kellene biztos nem kedvelik.

2022. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

1 Valóban? A Guardian kommentszekciója a barátod.🤡


[link]

2022. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Elég szar magyarként elmagyarázni pl. Egy szírnek vagy afgánnak hogy nem mindenki rasszista Magyarországon csak kb. a harmada..

Amúgy ismerik. Inkább hírhedt mint híres.

2022. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer valamilyen idegen lakásokba kellett csöngetnem, és a lakókkat valamivel megszólítanom. Egyik helyen a lakó mondta, hogy ő nem tud segíteni, mert afgán állampolgár, stb. de menjek be és beszélgessünk.

Több mint fél órát voltam bent, iszonyat érdekes volt az ember, és nagyon tiszteletre méltó, ebéddel kínált, magamra hagyott a szobájában ameddig a konyhában tevékenykedett (ami azért nem kis bizalom jele), és beszélgettünk mindenféléről, pl. hogy szerintem milyen esélyei vannak az állampolgárságának a megszerzéséhez (hozzáteszem, mindezt magyarul!) Azért kellett elmenekülnie a hazájából, mert az amerikaiaknak segített tolmácsként, és senki nem volt biztonságban, elmagyarázta, hogy mennyire semmibe veszik náluk az emberéletet, hogy aki reggel elmegy, az nem biztos, hogy este hazajön, és ezt nap mint nap így megélni kicsit durva.


Ebben az emberben több keresztényég volt a muszlim hite ellenére, mint az egész fideszben együttvéve.

2022. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
z illegális bevándorlók nem hiszem, hogy annyira szeretnék.
2022. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"ha csak ráteszem a fejemet a mellkasára, úgy alszom, mint egy kisbaba." :D
2022. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!