Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy zelenszkij bejelentette,soha nem fog békét kötni,inkább az utolsó ukránig harcolni fog?

Figyelt kérdés

Oroszország bejelentette hogy kész békét kötni Ukrajnával,de zelenszkij inkább háborúzni akár,ezért bejelentette hogy soha nem fog békét kötni.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. nov. 2. 18:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Kuruc infó? Előbb felhivom Zelenszkij-t megkérdezni, tényleg ezt mondta-e
2022. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hajrá,hívjad hoholka.
2022. nov. 2. 18:30
 3/32 progizo ***** válasza:
81%
Én már várom, hogy ki lesz az utolsó ukrán; vajon Zelenszkij?
2022. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
33%
Szerintem Lemberg és Vinnicja is lesznek még Orosz városok, más választásuk nincsen.
2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem semmi. Őszintén nem gondoltam volna, hogy a mufurcinfó még létezik.
2022. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy amit Sztálin nem tudott megcsinálni, Z megteszi: kiirtja az ukránokat.
2022. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
Legalább Kárpátalja színmagyar lesz.
2022. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%
#8 én az orosz-ukrán háború óta ha valaki megkérdezi, hogy milyen nemzetiségű vagyok akkor azt mondom, hogy budapesti. Esetleg európai, magyar biztosan nem. Ezek évek óta azt tolják, hogy aki libsi az nem magyar, aki nem fideszes az nem magyar, aki nem keresztény az nem magyar, hát akkor cs*sszétek meg, én mostantól boldogan nem vagyok magyar. Nem fogok nemzetközösséget vállalni azokkal, akik a kurucinfót, vadhajtásokat, vagy az origót olvassák úgy, hogy közben nincs hányingerük.
2022. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%
A sok fikázónak üzenem, a Kurucinfó kommentár nélkül vette át az Indexes cikket, nem írkáltak hozzá megjegyzéseket, mi a bajotok ?
2022. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hitler pontosan ugyan ezt mondták 🤔
2022. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!