Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudnátok küldeni Joe Biden...

Tudnátok küldeni Joe Biden balfékségeket videós linkben?

Figyelt kérdés

Nézetem nemrég az M1 híradót amiben arról volt szó, hogy nem tudta az ember hogy hány állama van az Usának aztán volt benne ilyen bejátszás, hogy elesik a lépcsőn egymásután háromszor is, meg a pódiumon "láthatatlan" személyekkel fog kezet, meg mondat közbe benyög ilyen halandzsaszavakat sok ilyen van?

Ez tényleg ennyire debil elnök vagy direkt szivatja a médiát?



2022. nov. 2. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

te tipikus az a “jóindulatú” ember vagy, akinek megfelelési kényszere van, de nem jött össze így más pl itt egy 79 éves emberen tud nevetni ?


A “keresztény” Fidesz meg erről csináltat lejáratást a troll nehéztüzérségeivel a sok hasonszőrű embereivel meg ezen vigyorognak.



UN-DO-RÍTÓ 🤮🤮🤮🤮

2022. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen Joe Biden tényleg csinál ilyeneket

A kézfogásos videó: [link] (amúgy már nem egyszer fogott kezet a levegővel legutoljára tudtommal Izraelben próbált)

[link] ez a halandzsás szerintem erre gondoltál, amikkor egy szóban próbálta leírni Amerikát

[link] ez volt az amikkor háromszor elesett a lépcsőn

[link] ebben meg benne van amikkor 50 állam helyett 54-et mondott. És rengeteg ilyet csinált még a pali kamerákon kívül. Pl egyszer azt mondta hogy rákos és nem volt rákos csak azt akarta mondani hogy daganatai voltak a bőrén de elmúlt. Amikkor az egyik fia agydaganatban elhunyt nem rég úgy emlékezett rá Biden hogy Fia Órákban halt meg miközben amúgy agydaganatban

2022. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
#2-es vagyok elírtam*Irakban
2022. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hallod első! Minek áll oda elnöknek valaki, ha már ilyen idős?

Talán én küldtem oda elnöknek? Még szép, hogy röhögök rajta, ahogy a világon mindenki, azok is akik még azt se tudják mi az a fidesz vagy M1.

2022. nov. 2. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Főnököm, utána nézz meg egy best of fideszt. "A vár ereje... a falak ereje, a kövekben.. a vár ereje..."
2022. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a Fidesz Góré, csak a terépcsecsők, meg a kígyók kígyóznak nameg az összecsórt fontok!
2022. nov. 2. 20:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és majdnem kimaradt a Best Of Kunhalmi!
2022. nov. 2. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne nézz fidesz best ofokat. Nézhetsz Orbán English videókat is, azok sem semmik. Szívesen küldök ha szeretnél, mondjuk tanulási célra nem épp alkalmas.
2022. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaja az is hatalmas Ízder eni kvescsön? váj árju hier :D
2022. nov. 2. 21:02
 10/14 A kérdező kommentje:
De legalább tud angolul! Vida tud már? Hát Karifasza Geri?
2022. nov. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!