Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretem a franciákat?

Szeretem a franciákat?

Figyelt kérdés
A franciák NATO központjukat Románia közepén, azaz Erdély szívében, Nagysinken hozzák létre, repülőkkel, tankokkal, idegen NATO katonákkal. Miért a romániai magyarságot teszik fel az orosz céltáblára? Logikus a francia Leclerc tankokat a Kárpátok hegyei mögé tenni?

2022. nov. 7. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem a franciákat
Nem, nem szeretem a franciákat
25 szavazat
1 2
 1/12 MDaniel98 ***** válasza:
92%
Hát a francia román barátság széleskörben ismert, most az, hogy ebből az erdélyi magyarságnak lehet még a jövőben baja szerintem senkit nem érdekel.
2022. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Van egy rossz hírem...a franciák nem hogy nem szeretnek minket, hanem még alantas rabszolgának, buta népnek tertanak...mi meg szemlesütve hallgatunk...


Hát ez a nagy hiba.

2022. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
#2 Az érzés kölcsönös.
2022. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted a NATO bázisok elhelyezésében az alábbiak közül melyik valószínűbb, hogy szempont:


- Hogy nagyon kis eséllyel megbüntessenek egy európai szinten jelentéktelen nemzeti kisebbséget, akiknek az anyaországa amúgy a szövetségesük?


- Mert katonai, stratégiai szempontok alapján oda volt érdemes telepíteni?

2022. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Mi köze a romániai magyarsághoz? Nagysinken és azon a környéken sosem éltek magyarok; a szászok (gy.k. németek) földje volt, akik azóta kipusztultak. A román-francia barátságot meg utoljára a két világháború közötti időszakban hangoztatták. A mai néger/arab "franciáknak" fogalmuk sincs, hogy kik vagy mik a románok, csak annyit tudnak hogy elküldték őket egy nyomorúságos országba fázni és éhezni.
2022. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szerethetik a franciák Romániát, csak a románokat, mivel Romániának része a jelentős Erdély és magyar népessége. Vagy az erdélyi magyarokat szeretik?
2022. nov. 7. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az ovi, ahol bárkit is érdekel hogy ki szeret kit. Ezt csak a propaganda magyarázza bele a magadfajtáknak, akik szerint a geopolitikai döntéseket kisgyerekek szellemi szintjén hozzák meg.
2022. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
#5 Nem kipusztultak, pénzért adta el őket a román állam, kitelepítétték onnan őket.
2022. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Semmi okunk szeretni őket!!
2022. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

#2es


Ez igaz. A "szeretet" kapcsán.


Viszont ugyanígy vannak a románokkal is. Hasznos idióták.


Románia meg Erdély miatt elkötelezett az atlantista világrend mellett, mert úgy éri meg nekik. Úgy tudják biztonságban a területi szerzeményeiket.


Ha úgy nézzük, ez több mint száz éve, kibővítve az Antant.

2022. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!