Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a jövőbe az...

Lehetséges, hogy a jövőbe az LMBTQ társadalmi nemeinek számát még gyarapítani fogja tudományos felfedezés?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Nem ennyi marad
Csökkenni is fog
Nőni fog
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
tudományt miért kevered ide ?
2022. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Nem akartam elfogult kérdést írni
2022. nov. 8. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem idővel csökkenni fog.

Szerintem tök jó, hogy felfedezték, hogy a biológiai nem nem egyenlő a társadalomban betöltött szerepünkkel.

Ugyanakkor mint minden újdonság, szerintem ez is kissé túlkapott, minden féle-fajta variációt "gyártottak" mint amikor az ember felfedezi, hogy hogyna tud... mondjuk Outlook template-eket gyártani és legyárt mindenféle válasz meg szövegezésű e-mailt mert "jó lesz ez, minden helyzetre lesz egy válaszom, két kattintás és kész is" aztán rájön, hogy a felét sem használja valójában.

Szóval szerintem az lesz, hogy hiába találnak ki egy csomót, igazából lesz ami nem állja ki az idő próbáját és egyszerűen "nem lesz használva". És majd beáll az egynesúly azokra a megnevezésekre, amik a gyakorlatban is előfordulnak, és annyi.


Ok, ez a template-es nem lett egy erős példa, de na, aki érteni akarja, az érteni fogja:D

2022. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Tudományos felfedezés biztos nem, legfeljebb a genderlobbisták fognak újabb és újabb nemeket kitalálni, amiket a tudomány kénytelen lesz elismerni.
2022. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MDaniel98 ***** válasza:
77%
Ha a tudományos felfedezés nem is a hülyeség biztosan gyarapítani fogja ezeket.
2022. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Isti22 ***** válasza:
18%
Mivel a társadalom folyamatosan változik, így a társadalmi nemek száma is végtelen sok.
2022. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mivel a gendereknek semmi köze a tudományhoz.
2022. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akármennyit ki lehet találni
2023. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kitalálni bármit lehet. Attól még a nemek száma kettő marad. :)
2023. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira "tudományos" ez, mint az árja fajelmélet, vagy a kommunizmus. Utóbbiról még mindig elmondják, hogy nagyon jó, csak rosszul valósították meg.
2023. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!