Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehetséges az, hogy a...

Hogy lehetséges az, hogy a háborús Ukrajna és az agyba főbe szankciózott agresszor Oroszország is jobb helyzetben van mint Európa összes többi országa?

Figyelt kérdés
Az emberek dicsekvő videókat töltenek fel ukrán és ruszki boltokról amik roskadnak az árutól alacsonyabb árakkal mint bárhol Európában. Én ezt nem értem.
2022. nov. 8. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

#10 És ehhez mi köze van a Nyugatnak? És amikor a Nyugat rohant le más országokat, az jó vót'? Izrael mit is keres például a Golán-fennsíkon? Stb. De az sincs sehol sem leírva, hogy egy országnak nem lehet atomprogramja, vagy űrprogramja, aztán Iránt mégis ezért szankciózzák szét.

Az EU "revolverezett" a földgázzal, hogy azt is szankciózzák, aztán az oroszok ezt megelégelték és maguk zárták el a gázcsapokat. Utána ment is a sírás az EU részéről, pedig előtte ment az arcoskodás. Pár hónapja volt ez, de már próbálod meghazudtolni a múltat, beszarok, tiszta 1984.

A "palagáz" pedig annyira sikeres, hogy a fél Nyugat recesszióra fordul.

2022. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
@11 Rendben papi, nyilván nem lepett meg a Golán-fennsík-párhuzam (amellyel szintén nem értek egyet, Palesztinának pont úgy joga van az önrendelkezéshez és saját identitásuk meg nem kérdőjelezéséhez, mint Ukrajnának). Nem a Nyugatnak van hozzá köze, hanem úgy általában a világnak. Magyarország is joggal várta 56-ban a segítséget, minket sem kellett volna cserben hagyni, egyéb esetben addig jutunk, hogy az erősebb tényleg bármit megtehet, de akkor kérlek ne tessél majd egy esetleges vajdasági magyarok ellen irányuló nyelvtörvény vagy éppen erőszakos szerbesítés ellen sem felszólalni, mert nem lesz hozzá jogalapod.
2022. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

#12 Már most az van, hogy az ukránok magyarellenes nyelvtörvényt vezettek be :)

Érdemi választ, vagy cáfolatot pedig még mindig nem sikerült adnod, csak a mellébeszélés megy. Kb. fideszes szint. Boldog Karácsonyt! Jó Éjszakát!

2022. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
@13 Szalmabábbal indultunk, Iránt hoztad példaképpen, miközben kimondottan az őket célzó szankciók ellen vagyok, még ha amúgy a vezetőiket gyűlölöm is, a perzsák egyáltalán nem érdemlik meg a szívást, kevés országban tapasztaltam nagyobb vendégszeretetet és kedvességet, mint ott. Az ukránok nyelvtörvénye egy undorító gyökérség volt, de nagyon kevés ahhoz, hogy helyesnek tartsak egy inváziót, amelynek jelentős számú civil áldozata van és a világon semmi értelme nincs egy paranoid idióta hagymázas nagyhatalmi terveinek megvalósításán kívül.
2022. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom egy átlagos napomat: reggel felkelek, beülök az autóba, ha esetleg kevés már benne a benzin akkor megtankolom az első útba eső kúton, az irodában ha esetleg hideg lenne az éjszaka után bekapcsolom a klíma fűtését, munka után intézem a bevásárlást (semmiből nincs hiány a polcokon), aztán hazamegyek és beszélgetek a gyerekkel hogy mizújs a suliban.

A vicc az hogy semmi különbség nincs egy évvel ezelőtthöz, ha nem Magyarországon, Oroszországban vagy Ukrajnában laksz, akkor pont olyan az élet mint tavaly ilyenkor :-D

2022. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MDaniel98 ***** válasza:
60%
Azé' nem tudom Ukrajnát éppen most lövik szarrá, ha ez a siker, akkor én nem kérek belőle.
2022. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugy hogy Ukrajna fog nyerni
2022. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!